Моторошні історії в кілька фраз:

? Вона запитала мене, чому я так важко зітхнув. Але я не зітхав.

? Ти прийшов додому після довгого робочого дня і вже мрієш відпочити на самоті. Шукаєш рукою вимикач, але відчуваєш чиюсь руку.

? Я бачив прекрасний сон, поки не прокинувся від звуків, ніби хтось стукає молотком. Опісля я чув тільки, як грудки землі падають на кришку труни, заглушаючи мої крики.т САЙТ vk.com

? Висновок лікаря: Новонароджений важить 3600 г, зріст 45 см, 32 корінних зуба. Мовчить, усміхається.

? Я звик думати, що у моєї кішки проблеми із зором: вона не може сфокусувати погляд, коли дивиться на мене. Поки я не зрозумів, що вона завжди дивиться на щось позаду мене.

? Вночі я виглянув у вікно. На небі не було хмар. І зірок.

? Я спалила всіх ляльок, хоча донька плакала і благала цього не робити. Вона не розуміла мого жаху і ніяк не хотіла вірити в те, що це не я щоночі кладу ляльок в її ліжко.

? У дворі стоїть людина і дивиться в моє вікно. Довго. Не рухаючись. Мені не шкода. Нехай тільки батьки перестануть говорити, що вони його не бачать.

? Коли ми купили будинок, я припустив, що подряпини на внутрішній стороні підвальних дверей залишила велика і не дуже вихована собака. Позавчора сусіди сказали, що у колишніх власників собаки не було. Сьогодні вранці я виявив, що подряпин стало більше.

? Милий, не треба боятися мертвої бабусі. Сам переконайся – її ніде немає. Пошарь під ліжком, у шафі, в комірчині. Ну? Переконався? Стій !!! Тільки не піднімай голову до стелі! Бабуся ненавидить, коли на неї дивляться прямо!

? Мене звуть Джон. Мені шість років. Я дуже люблю Хеллоуїн. Це єдиний день, точніше, ніч у році, коли батьки виводять мене з підвалу, знімають наручники і дозволяють вийти на вулицю без маски. Цукерки я залишаю собі, м’ясо віддаю їм.

? «Ні в якому разі не ходи в далеку комору», – сказала мама. Звичайно ж, я негайно поцупив у неї ключ. Вона виявила пропажу, почала кричати, тупотіти ногами, але коли я сказав їй, що ще не добрався до комори, вона заспокоїлася і навіть дала мені пару доларів на чіпси. Якби не два долари, я б розпитав її про мертвого хлопчика з комори, так схожого на мене, і дізнався б, нарешті, навіщо вона вирізала йому очі і відпиляла руки.

? Я укладаю дитину спати, а вона каже мені: «Тату, перевір монстрів під ліжком». Дивлюся під ліжко, щоб його заспокоїти, і бачу там свою дитину, яка дивиться на мене з жахом і тремтячим голосом каже: «Тату, там хтось інший в моєму ліжку».

? Прокинувся я через те, що почув стукіт по склу. Спочатку я подумав, що хтось стукає в моє вікно, але потім почув стукіт ще раз … з дзеркала.

? Усміхнене обличчя втупилося на мене з темряви за вікном моєї спальні. Я живу на 14-му поверсі.

? З ранку я виявив на телефоні фотографію сплячого себе. Я живу один.

? «Я не можу заснути», – прошепотіла вона, забравшись до мене в ліжко. Я прокинувся в холодному поту, хапаючись за плаття, в якому її поховали.

? Лікарі сказали пацієнтові, що після ампутації можливі фантомні болі. Але ніхто не попередив про те, як холодні пальці ампутованою руки будуть погладжувати іншу.

? Не можу рухатися, дихати, говорити і чути – навколо темрява весь час. Якщо б я знав, краще б попросив кремувати мене.

? Вона ніяк не могла зрозуміти, чому вона відкидає дві тіні. Адже в кімнаті була всього одна лампа.

? Запрацювався сьогодні допізна. Бачу особу, яка дивиться прямо в камеру спостереження під стелею.

? Манекени залишили загорнутими в бульбашкову плівку. Чую з іншої кімнати, як хтось почав їх тріскати.

? Ти прокинувся. А вона – ні.

 

Залишити коментар

Кометарі