90 СПОСОБІВ ЖИТИ НА ПОВНУ Забирай собі та змінюйся у кращу сторону!

1. Кожен день це новий старт. Не прив’язувати до того, що сталося вчора, позавчора чи пізніше. Сьогодні нова життя і навіть якщо щось раніше було не так – ви обов’язково будете пробувати знову і знову.

2. Будьте собою справжнім. Перестаньте намагатися догоджати іншим людям і бути кимось іншим. Набагато цікавіше жити неповторною версією себе, а не намагатися стати чиїмось дублікатом. Джерело  vk.com

3. Перестаньте скаржитися. Досить бути схожим на Скуляни собаку, яка нічого не робить, але створює багато звуку. Перестаньте скаржитися щодо своїх проблем, а приступайте до їх вирішення.

4. Будьте проактивними. Не чекайте, що хтось щось зробить, натомість самі приступайте до здійснення задуманого.

5. Замість того, щоб думати «що якщо», думайте: «наступного разу».

Перестаньте думати про речі, які ви не можете змінити або про те, що робить вас нещасними. Замість цього сконцентруйтеся на дії щодо важливих речей у вашому житті. Це і є саме конструктивне дію, що ви можете робити в даний момент.

6. Сконцентруйтеся на «ЩО?», А не «ЯК?». Сфокусуйтеся на те, ЩО ви хочете, перед тим як вирішити, ЯК ви цього досягнете. Якщо ви відкриті до нових можливостей і готові вживати дія – все можливо.

7. Створюйте можливості. Ви можете чекати, що можливість сама з’явиться в житті або ж спробуєте створювати їх самі.

8. Живіть більш свідомо. Перестаньте бути зомбі, який рухається за однаковим маршрутом і їсть одну і ту ж їжу. Насолоджуйтесь !! Спробуйте відчути подих вітру, почути, як співає птах, отримати задоволення від нового блюда.

9. Будьте відповідальні за ваш зріст. Ви і тільки ви вирішуєте, як проживати ваше життя – десятки годин в соцмережах менш продуктивні, ніж цей же час, витрачений на навчання. Зрештою, вистрілить той, хто найбільш допитливий і намагається спробувати себе у багатьох сферах.

10. Знайте істинного себе. Намагайтеся дати собі чесну відповідь, чого ви хочете. Абстрагуйтеся від громадської думки, яке нав’язує вам бажання володіти мерседесом, хоча можливо насправді ви хочете прожити все літо в наметі на березі Чорного моря.

11. Визначте своє покликання. Ваші цінності та є орієнтир при виборі покликання в житті. Зрозумійте, що для вас важливо, і, виходячи з цього, визначте основний вектор руху вперед.

12. Живіть у відповідності зі своїм покликанням.

13. Визначте свої життєві принципи і дійте, виходячи з них.

14. Вивчайте свої цінності. Цінності – це те, що робить з вас справжнього ВАС. Для когось цінностями можуть бути друзі, для інших сім’я і фінансовий ріст.

15. Орієнтуйтеся на найвищу планку. Мій батько завжди каже – «роби все добре – погано саме вийде». Намагайтеся діяти відповідно до найякіснішим і кращим підходом по відношенню до будь-якого питання.

16. Спроектуйте свою ідеальну життя. Яка ваша ідеальна життя?

17. Перестаньте ставити життя на паузу. Жити по-справжньому – це бути щасливим за всіма пунктами. Навіщо будувати кар’єру і приносити їй в жертву особисте життя? Ми так часто віддаємо щось заради чогось, що по-іншому і не уявляємо собі подальше просування. Зніміть паузу з важливого і бажаного і украдіть небагато часу у потрібного.

18. Заведіть записну книжку. У ній записуйте ваші цінності, принципи та плани, міркуйте на її сторінках. Надалі вона стане відправною точкою для роздумів над найважливішими подіями.

19. Складіть список цілей. Створіть цілі на 1, 3, 5 і 10 років. Чим більш точні цілі – тим краще. Мої цілі в коротко-, середньо- і довгостроковій перспективі доповнюють і сприяють досягненню друг дружки.

20. Докладатимете дію назустріч досягнення цілей і мрій. Створіть список дій зі своєю стратегією і негайними кроками.

21. Створіть свій список бажань.

22. Не робіть щось тільки тому, що це потрібно зробити. Будь-яка задача повинна нести в собі сенс. Не бійтеся відмовлятися від чогось, якщо це знаходиться за межами вашого життєвого плану.

23. Робіть те, що вам подобається. Навіщо відкладати походи в театр, рибалку або подорожі до пенсії ?! Балуйте себе. Витратьте свій час і енергію на те, що буде вас наповнювати.

24. Визначте свою пристрасть у житті. Якби у вас були необмежені ресурси і ніяких зобов’язань, що б ви зробили? Пристрасть – це слідувати своєму шляху, незважаючи ні на які проблеми. Дивно, як мало людей знають або намагаються визначити своє покликання в цій короткій життя.

25. Створіть кар’єру навколо свого покликання. Кидайте, нарешті, ненависну роботу. Якщо ви робите те, що не любите, то просто продаєте свою душу, але з дуже великою знижкою.

26. Перетворіть своє покликання в гроші. Ви можете запитати, окей – припустимо, моя пристрасть – садівництво, як я можу на цьому зробити кар’єру або гроші ?! У наш час повно варіантів монетизації свого покликання – блогінг, відеоролики, платні курси і так далі. Єдине, що часто зупиняє людей це те, що прибуток буде в перспективі, але повірте моєму досвіду, цей прибуток (при грамотному підході) перевищить всі ваші очікування.

27. Виносите уроки від критики. Критика – це те, що може навчити вас бути кращим. Не турбуйтеся, якщо вам роблять зауваження – сприймайте це як знак до того, що потрібно щось змінити і стати кращою версією себе.

28. Будьте позитивні. Стакан дійсно наполовину повний.

29. Не кажіть погано про інших. Якщо вам щось не подобається в іншій людині – скажіть йому або їй це в обличчя. У іншому разі не кажіть нічого.

30. Ставте себе на чуже місце. Спробуйте побачити життя з позиції іншої людини. Можливо, сьогодні вранці вам нагрубив двірник, але чому він це зробив ?! Ймовірно, на нього просто ніхто не звертає уваги, можливо, його вважають обслуговуючим і непотрібним персоналом і взагалі не цінують його працю. Подумайте, як зробити так, щоб наступного разу він вас зустрів посмішкою.

31. Будьте милосердними. Дійсно співчуття чужого проблемі.

32. Розвивайте беззастережну віру в себе. Віра в себе – це коли ви продовжуєте рухатися вперед, навіть коли всі вас від цього відмовляють. Аналізуйте свої невеликі перемоги, згадайте, як ви йшли проти течії, згадайте задоволення від того, що ви були праві, а всі – ні. Якщо ви щось задумали – будьте впевнені в тому, що все вийде.

33. Відпустіть нещасливе минуле.

34. Прощайте тим, хто просить вибачення. Не тримайте злість на людей, а знайте їх слабкості і прийміть їх такими, якими вони є.

35. Приберіть неважливе. Зрозумійте короткостроковість таких речей, як статус, слава, визнання. Це все додасться, якщо ви будете сконцентровані на самореалізації, а не на соціальному визнанні.

36. Припиніть відносини, які не допомагають вам. Приберіть зі свого оточення людей, які додають у ваше життя непотрібний песимізм.

37. Проводьте більше часу з людьми, які вас надихають і підтримують.

38. Будуйте щирі відносини з людьми навколо вас (незнайомці, сім’я, улюблені). Витрачайте час на зміцнення і поліпшення ваших відносин.

39. возз’єднатися зі своїм старим другом. Що б не говорили – кількість друзів необмежено. Зустріньтеся з людьми з вашого минулого.

40. Зробіть день щедрості. Подумайте, що з того, що ви можете зробити сьогодні, поліпшить світ хоч на крапельку. Робити добро оточуючим – це кращий спосіб підвищити собі настрій.

41. Допомагайте людям, коли вони цього потребують. Сприймайте цей крок як довгострокову інвестицію. Колись і ви отримаєте допомогу, не чекаючи цього.

42. Сходіть на побачення.

43. Закохаєтесь.

44. Зробіть переоблік вашого життя. Раз на тиждень, місяць, 3-6 місяців – аналізуйте свій прогрес і просування до задуманого. Корегуйте свої дії виходячи з отриманих результатів.

45. Не затягуйте. Позбавтеся від звички затягувати з прийняттям рішень. 9 з 10 можливостей упускаються через зволікання із зробленим дією.

46. ??Допомагайте зовсім незнайомим людям. Один знайомий американець приїхав із США, щоб допомогти зовсім незнайомій людині побороти хворобу. Це і визначило його долю в майбутньому.

47. Медитуйте.

48. Заводите нові знайомства. Я не перестаю повторювати, що нові можливості з’являються, завдяки новим знайомствам. Не бійтеся насильно себе помістити в зацікавив вас коло людей і подружитися з ними.

49. Створюйте міцні стосунки.

50. Станьте своїм радником з майбутнього. Уявіть себе через 10 років і подумки просіть поради у себе, кращого, щодо складних рішень. Як би ви вчинили, якби були на 10 років мудріше?

51. Напишіть листа майбутньому собі.

52. Прибирайте зайве. Приберіть зайве зі свого столу, з квартири, захоплень, життя. Звільніть місце для більш важливих речей.

53. Продовжуйте вчитися. Я вже не раз говорив у себе в блозі, що дивуюся тому, що люди перестають вчитися, закінчуючи навчальний заклад. Вчитися – це не означає сидіти за книжками – ви можете вчитися їздити за кермом, вчитися танцювати, вчитися риториці і так далі. Головна мета – це тримати мозок у постійній напрузі.

54. Розвивайте себе. Намагайтеся визначити свої слабкі сторони і розвивайте їх. Якщо ви занадто сором’язливі – тренуйтеся бути більш комунікабельним, йдіть назустріч страху.

55. Робіть постійний апгрейд себе. Поглиблюйте вже отримані знання і досвід, стаєте експертом у багатьох сферах.

56. Постійно пробуйте щось нове. Ви просто не уявляєте, скільки ще нового і цікавого ви зможете пережити і відчути (наприклад, спробуйте і дізнайтеся, що таке Ватса-масаж).

57. Подорожуйте. Висмикніть себе зі своєю рутини пересування – работа- будинок, будинок-робота.

58. не обгрунтовують на одному місці. Завжди живіть динамічно і намагайтеся прив’язати себе кредитами, ремонтами і так далі наскільки це можливо пізніше.

59. Будьте кращим в тому, що ви робите. Якщо ви знайшли своє покликання – станьте кращим там.

60. Зламайте свої кордони. Поставте максимально неможливу мета – добийтеся задуманого і придумайте собі щось ще більш неможливе. Всі ваші затискачі від того, що хтось колись вам сказав, що можливо, а що ні.

61. Вбирайте і пробуйте незвичайні ідеї.

62. Створіть своє місце для натхнення. Це може бути куточок, в якому знаходяться всі ваші надихаючі речі (книги, фото, відео), це також може бути парк, кафе і так далі. Створіть свій власний рай.

63. Ведіть себе так, як ви уявляєте ідеального себе.

64. Створюйте ролі в житті. Спробуйте якось діяти, як якщо б ви були Біллом Гейтсом, Майклом Джорданом або якимось знаменитим і успішною людиною.

65. Знайдіть ментора або гуру. Вивчайте життя свого гуру і постарайтеся не робити його помилок. Радьтеся з більш досвідченим ментором.

66. Знайдіть свої раніше невидимі сильні сторони.

67. Збільшуйте свою свідомість.

68. Просіть, щоб вас конструктивно критикували і давали поради. З боку завжди видно краще.

69. Спробуйте створювати потік пасивного доходу. Це можуть бути% в банку, дохід від здачі квартири в оренду або щось інше. Пасивний дохід дасть вам можливість бути вільним у своїх експериментах в житті і відштовхуватися від того, що хочеться, а не того, що треба.

70. Допомагайте іншим жити якнайкраще. Якщо ви бачите, що можете допомогти людині поліпшити його життя – обов’язково допоможіть йому знайти правильну доріжку.

71. Одружуйтесь і заведіть дітей.

72. Покращуйте світ. У світі ще дуже багато чого можна поліпшити – допомагати бідним, хворим, позбавленим можливостей нормально жити людям.

73. Прийміть участь в гуманітарній програмі допомоги.

74. Віддавайте більше цінності, ніж ви отримуєте. Коли ви постійно даєте більше – ви починаєте з часом одержувати набагато більше натомість.

75. Намагайтеся бачити велику картину. Сфокусуйтеся на 20%, які генерують 80% результату.

76. Нехай ваша кінцева мета буде чіткою. Яка ваша кінцева мета? Чи справді те, що ви робите, посуває вас до досягнення задуманого?

Поки ви будете думати про речі, які підсувають вас до вашої кінцевої мети – ви на вірному шляху.

77. Завжди намагайтеся знайти шлях 20/80. Мінімум зусиль, але максимум результату.

78. Розставляйте пріоритети. Іноді зручніше рухатися за інерцією і важко переключитися на більш важливу задачу, але саме ця властивість зробить ваше життя значно ефективніше.

79. Насолоджуйтесь моментом. Зупиніться. Подивіться. Подякуйте долі за те приємне, що є у вас в даний момент.

80. Отримуйте задоволення від дрібниць. Чашка кави вранці, 15 хвилин сну вдень, приємну розмову з дорогою людиною – все це може бути між іншим, але ви постарайтеся віддати належну увагу всім дрібним, але приємним моментам.

81. Зробіть перерву. Це може бути 15 хвилин або 15 днів. Життя – це не марафон, а прогулянка в задоволення.

82. Постарайтеся уникати взаємовиключних цілей.

83. Сфокусуйтеся на створенні. Для мене цікавий процес створення – створення гри, нового бізнесу і так далі, коли з нічого ти отримуєш цукерку.

84. Чи не засуджуйте оточуючих. Поважайте інших за те, хто вони є.

85. Єдина людина, яку ви повинні міняти – це ви.

Сконцентруйтеся на своєму розвитку і зростанні, а не на зміні навколишніх.

86. Будьте вдячні за кожен прожитий день.

87. Висловлюйте свою подяку дорогим вам людям.

88. Розважатися. У мене є такі друзі, які сміються без зупинки – з ними я забуваю про все. Дозвольте собі такий експеримент і ви!

89. Частіше бувайте на природі.

90. Завжди є вибір. У будь-якій ситуації завжди є кілька виходів.

 

Залишити коментар

Кометарі