Савченко заявляє, що знає причини боїв на Світлодарській дузі

Нардеп Надія Савченко заявила, що їй відомі причини, через які почались бої на Світлодарській дузі, також вона знає і наслідки цієї активізації на фронті.

Про це вона заявила в ефірі одного з телеканалів.

Однак, відкривати це вона не може, посилаючись на державну таємницю.

“Я знаю всі причини і наслідки, бачу, чим це може закінчитися. Але тут є поняття державної таємниці, і щоб не створювати паніку серед населення, я не буду цього озвучувати. Я вже говорила: чим більше буде протестних настроїв усередині країни, тим більше будуть розпалювати війну на сході, щоб відвернути людей туди”, – заявила Савченко.

Що стосується нового режиму тиші, то нардеп не змогла спрогнозувати як довго він протримається.

“Я не можу передбачити, як довго протримається перемир’я. Люди дуже втомлені, злі, бо все показують: “Ворог там, ворог в Росії, давайте воювати”. Давайте. Але що робити, коли ворог у тебе в тилу? Тобі не привезуть патрони, їжу, одяг. Як тоді воювати? Просто вмирати? ” – додала Савченко.

Нагадаємо, 18 грудня, в районі Світлодарської дуги бойовики атакували позиції українських бійців. З того часу там періодично спалахували жорсткі бої. Вчора, 24 грудня стало відомо, що населений пункт Новолуганське, який розміщений у районі Світлодарської дуги, перейшов під контроль української армії. Сайт 24tv.ua

 

Залишити коментар

Кометарі