Путін сказав кого хоче бачити президентом України

Як пише news24  з посиланням на from-ua, про це йдеться в статті української журналістки Юлії Мостової на Дзеркалі тижня.

У статті йдеться про те, що компромат проти нинішнього президента України Петра Порошенка, який нібито має нардеп Олександр Онищенко, може привести до відставки Порошенка.

Однак, за даними Мостової, основні гравці-держави, від яких залежить Україна, ще не визначилися зі своєю кандидатурою на пост лідера України на заміну Порошенко.

Сьогодні такої ставки немає ні у кого. Європа в подібні ігри не грає. Нова американська влада ще не визначила свою політику щодо України і зробить це, швидше за все, лише після того, як визначиться зі своєю стратегією по відношенню до Росії. Бюрократія Мін’юсту США може як законсервувати справу Онищенко, так і відкоркувати її в потрібний момент. Путін як би і визначився зі своєю особистою симпатією до Бойко, але не впевнений в його здатності перемогти на президентських виборах без участі в голосуванні “ДНР” та “ЛНР”.

– пише журналістка.

При цьому вона також вказує на роль українського бізнесмена Ріната Ахметова в цій “грі”, а також на кандидатуру нардепа Вадима Рабиновича.

   

Залишити коментар

Кометарі