Колона автомобілів «Автомайдану» вирушила до будинку Авакова

Колона автомобілів «Автомайдану» вирушила до будинку, в якому, як стверджують активісти, проживає міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.

Як повідомляє кореспондент Радіо Свобода, у колоні рухаються близько 50 авто .

Раніше активісти «Автомайдану» заявляли про намір зібратися на акцію протесту «АвакOFF» з вимогою відставки Авакова повідомляє news24. Ця акція не пов’язана з сьогоднішньою перестрілкою в Княжичах, унаслідок якої загинули 5 поліцейських. Захід анонсували раніше.

У Нацполіції повідомили, що у селі Княжичі Київської області 4 грудня київські оперативники за підтримки бійців спецпідрозділу КОРД готувалися до затримання групи підозрюваних у серії пограбувань, у цей час наряд поліції охорони виїхав у цей же район на автоматичне спрацювання охоронної сигналізації. Близько 4 години ранку поліцейськими виникла перестрілка, внаслідок якої загинули п’ять працівників поліції.Обставини інциденту з’ясовує прокуратура.

Арсен Аваков обіймає посаду глави МВС України від грудня 2014 року.

View image on Twitter

Колона з 50-ти автомобілів «Автомайдану» прямує додому до Авакова

Активісти «Автомайдану» приїхали до комплексу спеціальних об’єктів МВС «Фортеця», в якому міністр внутрішніх справ Арсен Аваков орендує житло.

Як повідомляє кореспондент Радіо Свобода, активісти обклеїли паркан біля комплексу «Фортеця» плакатами і наклейками з написом «АвакOFF», вони вимагають відставки міністра внутрішніх справ.

Також активісти «Автомайдану» біля паркану «Фортеці» розклали рюкзаки.

Як заявляють учасники акції, Аваков не справився з реформами в МВС.

Раніше журналісти програми «Схеми», спільного проекту Радіо Свобода та каналу «UA:Перший», з’ясували, що Аваков проживає на території комплексу спеціальних об’єктів МВС «Фортеця» у чотириповерховому адміністративному будинку, з якого можна дистанційно керувати підрозділами міністерства. Міністр щомісячно сплачує близько 8 тисяч гривень за оренду частини будинку (130 квадратних метрів), хоча, окрім Авакова, у ньому більше ніхто не живе.

View image on TwitterView image on Twitter

Кількасот автомайданівців вимагають відставки Авакова під стінами його резиденції

Джерело

   

Залишити коментар

Кометарі