Чернівці стали лідером серед міст України, які вже пройшли перевірку в цьому сезоні

У вівторок, 29 листопада, вийшов новий випуск програми «Новий інспектор Фреймут. Міста». Цього разу ефір був присвячений інспекції Чернівців.

Випуск став рекордним за показниками телеперегляду в сезоні: частка склала 13,75% за аудиторією 18-54 (вся Україна).

До столиці Буковини Ольга Фреймут з командою завітала наприкінці жовтня. За два дні відома телеведуча встигла перевірити інфекційне відділення обласної клінічної лікарні, Чернівецьку гімназію №4, три супермаркети, кондитерську фабрику та Калинівський ринок. Відзнаку “Гордість міста” отримав тільки один заклад із проінспектованих.
Традиції чернівецької випічки сягають ще часів Австро-Угорщини, кондитерів у місті більше, ніж баристів. Тож Ольга Фреймут вирушила на перевірку однієї із найбільш знаних кондитерських. Фреймут вирішила дізнатися, в яких насправді умовах народжуються кондитерські шедеври: весільні торти, тістечка і короваї. Ця інспекція неабияк вразила усю знімальну групу повідомляє news24.
Зокрема, Ольга Фреймут була здивована умовами, в яких працюють люди, та недотриманням санітарних норм. Наприкінці інспекції зіркова телеведуча вручила кондитерці відзнаку «Ганьба міста» зі словами: “ви могли би бути гордістю міста, але через антисанітарію і нелюдські умови праці, вважаю, що їсти ваші десерти небезпечно”, – сказала вона.
Відтак телеведуча вирушила у інфекційне відділення обласної лікарні. Незважаючи на галасливу тітоньку, яка намагалась завадити інспекції, знімальній команді вдалось розгледіти умови, в яких перебувають хворі. Антисанітарія, відсутність гарячої води, душу, і діри у туалеті – це те, що побачила Ольга Фреймут у лікарні.

Керівництво на всі зауваження пані Ольги відповідало, що на медицину виділяють недостатньо коштів. Тож телеканал один плюс один звернувся до Міністерства охорони здоров’я з проханням провести перевірку і службове розслідування у справі фінансування інфекційного відділення а також перевірити роботу головного лікаря Ушакова Володимира Івановича.

– Хотіла залишити вам нагороду «Гордість міста», бо ви лікарня історична, але коли добро байдуже, то воно зло. Ваща байдужість змушує назвати головну обласну лікарню «Ганьбою міста», – сказала ведуча.

На Калинівському ринку, який оснащений сучасною системою відеоспостереження та охороною, пані Ольга вирішила перевірити, наскільки ефективно тут працює служба безпеки. Зовсім випадково на ринку загубилася 9-річна дівчинка. У той момент, коли необхідно було залучити всі сили на пошуки дитини, один із працівників служби безпеки ринку, знімав на мобільний Ольгу Фреймут .
У результаті дитину знайшли, але без допомоги відповідних служб. Тож Служба Безпеки Калинівського ринку і безпека Чернівців також отримала відзнаку «Ганьба міста».
Відвідала пані Ольга одну із кращих шкіл України – гімназію №4. Там вона була приємно вражена людяністю та професіоналізмом вчителів, чистотою навчального закладу та її досягненнями. Саме гімназія №4 отримала відзнаку «Гордість міста».
– Всі міста ми перевіряємо однаково за такими критеріями. Нам цкаво чи безпечно жити у вашому місті, що ви їсте, чи добре вас лікують, як ви вчитеся і чи не обкрадає вас мер. Чернівці отримали 6 із 10 можливих балів, – зауважила телеведуча.
Медицина – 0;
Освіта – 2;
Безпека 1;
Їжа – 1;
Еліта міста – 2;
– Чернівці – місто великого туристичного потенціалу, ми віримо, наступного року до вашого міста прибуде більше туристів. Хочу, щоб Чернівці стали українським Лас-Вегасом, українською столицею романтики і кохання, – сказала на завершення Ольга Фреймут.
 Чернівці стали лідером серед міст України, які вже пройшли перевірку в цьому сезоні.
 

Залишити коментар

Кометарі