Савченко: Люди, що шукають в Україні правду, втрачають життя

Народний депутат і українська льотчиця Надія Савченко висловила думку, що в Україні президент спільно з Верховною Радою призначають своїх людей на всі найважливіші посади, а потім за них йде “бійня” з проопозиційними силами.

Відповідний допис з’явився на її сторінці у Facebook.

На даний час маємо де-факто систему: народ вибирає президента й Верховну Раду. Де-юре нарозхват, зазвичай обирає ще й місцеві органи влади, і голів селищ, і мерів. Але в результаті це все далеко не так. А як?
– пише нардеп.

Політик також підкреслює, що в дійсності народ і владу в Україні не обирає – влада народ просто купує за гроші, гречку, чи просто гарними популістичними, брехливими обіцянками та харизматичними обличчями лідерів.

Це спрацьовувало в Україні всі 25 років відновленної Незалежності. А далі, президент і Верховна Рада за спільними договорняками призначають уряд, поділивши зони впливу на міністерства, призначають своїх ставлеників головами силових структур. За ці позиції завжди йде бійня між пропрезидентськими й проопозиційними силами, кожен рве собі шмат по більше й по впливовіше. Завжди торгуються зони впливу й закони, які потім завдають величезної шкоди українському народові. Такі бої зазвичай виграє президент,
– зауважила льотчиця.

Згодом, за її словами, в зону призначень президента, з найбільш потужних партій, входить призначення рад обласного, районного, та селищного рівня.

А в наших останніх реаліях України справи зайшли ще глибше… В нас президент призначає своїх, лояльних президенту, ставлеників на всі чиновницькі посади, включно з директорами заводів, підприємств й, навіть, директорів шкіл! А якщо людина має свій бізнес чи справу, є трудягою, куркулем-середняком, чи просто, ще не зовсім вратившим совість чиновником чи спеціалістом своєї справи, та ще й не погоджується зі свавіллям президентської позиції, то така людина правди не знайде ніде! А як стане шукати, то втратить волю, а то й життя,
– резюмує Надія Савченко.

 

Залишити коментар

Кометарі