Кремль готує масштабну провокацію проти України на території Білорусі

Метою такої акції може стати ліквідація режиму Лукашенка, введення російських військ, прямого управління, а також безпосередній вихід ЗС РФ на східний кордон ЄС.

Російська влада готується до проведення масштабної провокації проти України на території Білорусі, повідомила народний депутат України, голова постійної делегації України у ПА НАТО Ірина Фриз на своїй сторінці в Фейсбук повідомляє news24.

“Російський телеканал “Зірка”, що належить Міністерству оборони РФ в стилі радянської пропаганди на кшталт “нам пишуть”, показав сюжет, в якому йдеться про нібито підготовку Україною провокацій проти Республіки Білорусь. У ньому, зокрема, зазначається, що українська розвідка планує направити “карателів” з білоруськими корінням в Мінськ з метою повалення діючої влади в цій державі”, – свідчить повідомлення.

Цей сюжет, за інформацією І. Фриз, – елемент підготовки РФ до масштабної провокації проти України на території Білорусі. З цією провокацією депутат також пов’язує підготовку до збільшення в 5 разів обсягів залізничних перевезень Міноборони РФ в напрямку Білорусі в 2017 році.

“Метою такої акції може стати ліквідація режиму Лукашенка, введення російських військ, прямого управління, а також безпосередній вихід ЗС РФ на східний кордон Європейського Союзу з метою підвищення політичного тиску на Європу”, – пише І. Фриз.

За даними І. Фриз, до проведення провокацій можуть бути притягнуті особи, які брали участь у бойових діях на Донбасі на боці бойовиків і регулярних підрозділів ССО РФ, і російська агентура в силових органах Білорусі.

Джерело

 

Залишити коментар

Кометарі