Дівчинка врятувала однокласників, ризикуючи життям

11-річна Настя Хаванова з села Хащеве Дніпропетровської області врятувала однокласників від падаючого дуба, пожертвувавши собою. Про це пише   news24 з посиланням на kp.ua

Як з’ясувалося, інцидент стався на шкільному уроці фізкультури, який проводився в селі за кілька кроків від лісу. Саме тут на школярів впав величезний дуб.

Порятунок однокласників коштував дівчинці множинних переломів

Діти кинулися врозтіч, Настя встигла відштовхнути друзів від падаючого дерева, а сама відбігла в іншу сторону. Дуб впав посеред дороги, нікого не зачепивши, але зламав інше дерево, поменше. Від нього Настенька не викрутилася.

– зітхає тато дівчинки Володимир Васильович.

Як результат, дівчинка отримала перелом кісток черепа та хребта, а потім і зовсім впала кому. На щастя, зараз Настя прийшла до тями, почала самостійно пити і їсти.

Як повідомили Vgorode в Дитячій міській лікарні №5, де Настя Хаванова проходить реабілітацію, зараз складно робити якісь прогнози щодо її одужання:

Ми не загадуємо на майбутнє – час покаже. Зараз Настя проходить активну реабілітацію. Вона намагається – ми намагаємося і сподіваємося тільки на краще. Настя насправді дуже активний підліток, тому робить все, що в її силах для того, щоб видужати.

– коментують ситуацію лікарі.

Настя поводиться так, ніби скоро постане з інвалідного крісла

Ми продовжуємо вчитися, педагоги приходять до нас додому, – розповідає мама Насті, Наталя Григорівна. – Однокласники провідують рідко, приходять подружки з сусідніх вулиць.

Приїхавши на лікування в Дніпро Настя зустрічається з жінкою, яка свого часу “забезпечила” її коляскою. Два роки тому родина Насті не могла дозволити собі купити коляску. Мешканка Дніпра, сама інвалід, дізналася про трагедію і запропонувала свою.

Вони подружилися і підтримують один одного, телефонують. Мама Насті підкреслює, дочка поводиться так, ніби знає, що обов’язково стане з інвалідного крісла і буде ходити. І вся родина впевнена, що рано чи пізно саме так і станеться.

 

Залишити коментар

Кометарі