Майже 600 чоловіків жінка навмисно заразила ВІЛом

В останні кілька днів соціальні мережі тільки і говорять про студентку, яка за 5 місяців заразила 586 чоловіків ВІЛ-інфекцією в якості помсти! Про це пише smilepub.com.

Дівчина, чиє ім’я не повідомляється, заявила, що заражала одружених чоловіків, лекторів, друзів-студентів і знаменитостей. Згідно зі звітом, її метою було заразити вірусом 2000 чоловіків. Її помста була зустрінута шквалом критики з боку всіх користувачів Інтернету.

Її нова мета – заразити, принаймні, 2000 чоловіків. Це – частина її переконань:

Мені нема чого робити на цій землі, крім очікування своєї смерті.

Дивно, але у дівчини навіть є цілий список тих, кого вона «нагородила» ВІЛ в 2016 році.

Вона також заявила, що не збирається заводити дітей і що продовжить займатися незахищеним сексом.

З її записів:

22-е вересня 2014-го року – день, який я ніколи не забуду. Ми пішли по клубам в центрі міста, напилися з декількома старшокурсниками і поїхали в мотель для продовження.

Далі вона пояснила, що прокинувшись, усвідомила, що хлопець на ім’я Джеван скористався її положенням, поки вона була п’яна:

Я запитала його, чи використовував він прeзeрватив, він підтвердив; хоча коли я приймала душ, то помітила сліди сперми. Я хотіла накласти на себе руки. Я боялася завагітніти або підхопити ВІЛ.

Коли вона виявила у себе вірус, дівчина посварилася з Джеваном, хоча той стверджував, що він абсолютно здоровий:

Я була пригнічена, і вирішила напитися до смерті; я навіть купила отрути. Мені було дуже прикро і соромно перед батьками. І я вирішила, що хтось повинен відповісти за все. Я прийняла свою долю і вирішила змусити страждати всіх чоловіків, яких я зустріну. Я приваблива жінка і буду цим користуватися.Отже, я поховала гарну дівчинку і зробила собі за мету заразити стільки чоловіків, скільки зможу.

3

Серед 586 заражених виявилися 318 студентів її коледжу, а також лектори, інші одружені чоловіки, юристи, деякі знаменитості і політики!

Як діятимуть з цією божевільною далі невідомо.

 

Залишити коментар

Кометарі