Прикмети до Міжнародного дня студента

Як відзначають день студента в різних країнах?

Всесвітній день студента об’єднує молодь, яка навчається у ВУЗах по всьому світу. В цей день студенти багатьох країн не йдуть на навчання, а відпочивають в клубах чи гуртожитках. В навчальних закладах проводяться заходи з піснями, танцями та цікавими конкурсами, капусниками, проходять ігри КВН.

В Данії день студента відрізняється тим, що воно проводиться виключно в оточенні родичів. З самого ранку в сім’ї накривається стіл, за яким збираються рідні, а ввечері весело проводять час з танцями і піснями. У цій країні це свято дозволено пити слабоалкогольні напої, наприклад пиво.

Бельгійські студенти в цей день збираються з друзями і приятелями в барах. Тут вони слухають музику. На відміну від росіян, це свято в Бельгії не прийнято співати караоке або збиратися на природі.
Повною свободою можна охарактеризувати день студента в Америці. Деякі учні в цей день відправляються далеко за місто, інші ж відвідують нічний клуб, а є й такі, які замовляють доставку їжі додому. У зв’язку з тим, що багато американських сімей мають великий достаток, деякі студенти відвідують це свято елітні ресторани.

У Португалії свято бере початок опівночі. Студенти співають оди біля пам’ятника королю Португалії. Супроводжується гуляння співом різних музичних колективів у міських парках. В обов’язковому порядку проводиться хода студентів. Учні вузів марширують через все місто. Що особливо цікаво, що кожен внз має свою унікальну форму, яка повинна бути на студентів під час ходи. В руках у студентів традиційно знаходяться палички з стрічками, а поруч зі студентами їде машина, яка також яскраво прикрашена. У кузові машини перебувають випускники вузу, а першокурсники змушені повзти по дорозі. В цей день тут проводиться церковна служба. В кінці свята стрічки спалюють.
Незалежно від того, в якій країні святкують «Міжнародний день студента», суть цього свята залишається незмінною – «відтягнутися на всю котушку». І це не дивно – адже студентські роки прийнято вважати найкращим часом з усієї життя.

Чим зайнятися в міжнародний день студента?

Вам не обов’язково сидіти за товстими конспектами і думати про майбутній сесії. Практично кожен студент чекає свята безтурботно і радісно. Студенти збираються невеликими групами в гуртожитках або будинку, а іноді на вулиці, якщо буде сонячна погода. Особливо шанують це свято ті, хто навчається на першому курсі, адже це особливе і перша серйозна подія в їх студентському житті.

Традиційно першокурсники відзначають Міжнародний день студента з розмахом. Однак якщо ви вже на п’ятому курсі і навіть обзавелися роботою, то засмучуватися не варто, адже це веселе свято. Незважаючи на те, що потрібно писати диплом, є час і для активної розваги і для гулянь в компанії друзів.
Відзначати Міжнародний день студента варто з урахуванням ваших уподобань. Класичний варіант – застілля, яке переходить у танці та караоке. Багато студентів роблять в цей день тематичні вечірки в різних стилях (стиляги, гангстери). Цей варіант можна заздалегідь обговорити з запрошеними гостями.

Як відзначити Міжнародний день студента у Вузі?

Якщо є велика кількість студентів, які хочуть «хліба і видовищ», то при вирішенні деканату можна провести цікавий концерт чи інший масовий захід. Ви також можете прикрасити і сам навчальний заклад кульками, плакатами, колажами. У цей день дозволяється навіть жартувати над викладачами.

Щоб відсвяткувати свято з трапезою, вам доведеться заздалегідь узгодити це зі столовою Вузу. Однак якщо меню з якоїсь причини не сподобалося, або зал не розрахований на велику кількість місць, не варто впадати в паніку. Багато кафе навіть готові дати знижку тим, хто в цей день пред’явить студентський квиток.

Прикмети до Міжнародного дня студента

День 17 листопада вже встиг обрости безліччю цікавих прикмет. Вважається, що кожен студент, навіть якщо він навчається на першому курсі, повинен у цей день випити трохи алкоголю, інакше він «завалиться» на першій же сесії. Загадати бажання про успішну сесії ви можете на високому пагорбі, однак знайти в місті таке місце буде складно. Якщо іспит випадає на 18-е листопада, то це обіцяє успіх і точну здачу.

Практично всі студенти, які живуть в гуртожитку, проводять ритуал 17 листопада з назвою «шара, прийди!» Для цього заліковку в розкритому вигляді висовують у відкрите вікно і тричі голосно кричать «Шара, прийди до мене!». Вважається, що студент, який це зробить, здасть найближчу сесію «без хвостів». Вірити в прикмети чи ні – особиста справа кожного, однак секрет успішного навчання є – це хороші знання.

Джерело

   

Залишити коментар

Кометарі