Геращенко прокоментував пранк з Порошенком: За таке в Кремлі по головці не погладять

Народний депутат і радник голови МВС Анотон Геращенко вважає, що за розіграш президента України Петра Порошенка, який провів телефонну розмову з нібито киргизстанським лідером Алмазбеком Атамбаєвим , російських пранкерів у Кремлі по головці не погладять, а навпаки позбавлять премії.

Відповідний допис зявився на його сторінці у Facebook.

Думаю, що за це розіграш в Кремлі їх по голівці не погладять, а навпаки позбавлять премії.

Зі свого боку, виношу подяку “Вовану” та “Лексусу” за те що дали можливість Президенту України показати свою справжню позицію щодо Криму та Донбасу, яку Петро Порошенко часто не може заявити публічно через особливості внутрішньополітичної ситуації та вимог дипломатичного протоколу,
– підкреслив Геращенко.

За словами політика, позиція президента полягає в тому, що Крим і Донбас були та залишаються частиною території України. Крім того, жодних виборів на окупованій частині території Донбасу до виведення російських окупаційних військ не буде.

Рекомендую всім, хто хоче знати справжню позицію Петра Порошенка щодо російської агресії, послухати цю розмову. Ну а, співробітникам АП, що відповідають за телефонні розмови Президента, рекомендую наступного разу перевіряти того, хто дзвонить, перед тим, як з’єднувати з Президентом України,
– підсумував радник Авакова.

Нагадаємо, на початку листопада на сайті українського президента з’явилась інформація, що Петро Порошенко поговорив телефоном з президентом Киргизстану Алмазбеком Атамбаєвим. Щоправда, в Бішкеку це спростували.

Згодом з офіційного інтернет-представництва українського гаранта це повідомлення прибрали, ау МЗС заявили, що такі дії провокаторів мали на меті перешкодити просуванню Україною в ООН важливої ініціативи щодо Криму.

Джерело

   

Залишити коментар

Кометарі