Дехто з депутатів бігає по посольствах і просить не давати Україні безвізу, – Геращенко

Перший віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко розповіла, як деякі депутати та посадовці з дипломатичними паспортами радили посольствам європейських держав не надавати Україні безвізового режиму з ЄС.

Про це вона заявила під час виступу з парламентської трибуни у середу.

За останні кілька десятиліть жоден європеєць не загинув за європейські цінності, а українські хлопці гинуть сьогодні, захищаючи європейські цінності, доводячи, що Україна є важливою частиною Європи. Це Україна сьогодні потрібна Європейському Союзу і ми маємо не посипати голову попелом, а дуже чітко про це говорити,
– наголосила Ірина Геращенко.

За її словами, коли 8 років тому підписувався план дій щодо візової лібералізації, там не було жодного слова про “спеціальні механізми”.

“Ми виконали всі 144 пункти, бо ми їх робимо не для Моґеріні, а для України. Ми прийняли чи не найжорсткіше антикорупційне законодавство – в жодній європейській країні немає такого е-декларування”, – заявила віце-спікер.

Вона зазначила, що дехто з депутатів навіть просив у європейських послів не надавати Україні безвізового режиму.

Коли ми отримаємо безвізовий режим, ми розкажемо українському суспільству, що дехто із цього залу і деякі так звані громадські активісти бігали по посольствах і просили не давати Україні безвізовий режим. Ці люди, які мають дипломатичні паспорти, вони бігають по посольствах і просять не давати Україні безвізовий режим,
– сказала Ірина Геращенко.

Джерело

 

Залишити коментар

Кометарі