У “Батьківщині” хочуть позбутись Савченко, запідозрили зраду

У фракції “Батьківщина” вже кілька разів піднімалось питання про виключення Надії Савченко з фракції. За словами джерел, у фракції підозрюють, що Савченко створює окремий політичний проект.

Про це пише видання “Українська правда”.

Журналісти видання поспілкувались з членами фракції і вони підтвердили, що Савченко зовсім не цікавиться ситуацією всередині політсили і не відвідує засідання фракції.

“Вчора нас мочили, що вона була на мітингу з Мураєвим (депутат, який був в “Опоблоці”) – ви думаєте, вона когось з нас запитала? Взагалі вона дуже дивна і тримається окремо”, – сказав один з депутатів “Батьківщини”.

За її словами, джерела підтвердили, що питання щодо виключення Савченко з фракції піднімалось кілька разів, але керівництво казало, що Савченко не варто чіпати.

Ці слова частково підтвердив нардеп Сергій Соболєв.

“Судячи з того, що відбувається, можливо і так. Щоб ви розуміли, статус пані Савченко в нашій фракції – ми включали її в склад першим номером на вибори, розуміючи, що це один з десятків в’язнів. Вона стала депутатом парламенту, делегатом Ради Європи, вона сама визначає подальше своє життя. Ми включали її у список, бо вважали, що це спосіб врятувати людину. Врятували. Якщо вона вважає, що треба власний проект – це її право”, – сказав Соболєв.

Джерело

   

Залишити коментар

Кометарі