Мама і двоє дітей померли в машині, поки батько чистив сніг..

Сніг — це справжня радість для дітей, а для дорослих він нерідко стає джерелом головного болю. Особливо докучає автомобілістам, перетворюючи рух по дорогах у справжню муку. А іноді навіть сніг таїть у собі смертельну небезпеку!

Так, в американському місті Нью-Джерсі стався жахливий, але в той же час показовий випадок. Мама і двоє маленьких дітей у віці 1 року і 3 років задихнулися в машині, поки глава сімейства очищав автомобіль від снігу…

Ніхто не звернув уваги на те, що вихлопна труба виявилася в сніговому заметі. Мама не хотіла мерзнути на вулиці, тож сіла разом з дітьми в машину, двигун якого працював на холостих обертах.

Протягом декількох хвилин, поки батько орудував лопатою, вся його сім’я загинула від чадного газу…

Монооксид вуглецю недарма називають в народі тихим убивцею. Адже у цього отруйного газу немає запаху. Люди не відчувають небезпеки і просто засинають, щоб вже ніколи не прокинутися.

На жаль, такі випадки аж ніяк не рідкісні. Десятки людей гинуть щорічно з необережності!

Чесно кажучи, я й сам не здогадувався про таку небезпеку! Попередь своїх друзів, що перед запуском автомобіля потрібно завжди перевіряти, не перешкоджає що-небудь відведення газів з вихлопної труби. Це може вберегти тобі життя!

Джерело

   

Залишити коментар

Кометарі