Ця дівчина обожнювала спати з пітоном, але змія раптом стала худнути… Дізнавшись, у чому справа, я здригнувся!

Напевно у більшості сімей є улюблений вихованець. Вони стають частиною твого побуту, ти говориш з ними, любиш, і всюди береш з собою. Ти навіть не проти, коли вони сплять з тобою в одному ліжку. Гаразд, коли це чистюля-кішка або випещений пес. Але, виявляється, є люди, які люблять щось особливе!

Ця жінка побажала залишитися анонімною, але її історія звучить як серйозне попередження. Як би там не було, але тварини, які в дикій природі є хижаками, можуть підносити часом досить несподівані сюрпризи.

 

Але повернемося до наших питонам: ця жінка дуже любила свою змію і тягала її з собою буквально всюди. Що вже говорити про те, що і спали вони теж разом. Однак незабаром жінка помітила недобре — пітон став худнути, і в один прекрасний момент повністю відмовився від їжі. Довелося їм відправитися до ветеринара.

На щастя, ветеринар попався досвідчений і, дізнавшись про те, що жінка постійно бере пітона в ліжко, зробив єдино вірний висновок. Змія перестала їсти, щоб… підготуватися до великої трапези!

Перебуваючи так близько з людиною пітон став фантазувати з приводу того, що, мабуть, непогано б поласувати такою доброю господинею. Але оскільки людський організм досить великий, то плазун вирішив злегка звільнити місце. Ось причина такого серйозного голодування!

Цій жінці пощастило, оскільки не звернися вона вчасно, то цілком могла б стати приємною закускою для свого лускатого вихованця. Звинувачувати його в цьому складно — все-таки він піддався серйозній спокусі. Так що мотай на ус: якщо завів у себе вдома змію, не варто спати з нею в обнимочку! А поки поділіться цим постом з іншими. Нехай перевірять, не схуд їх домашній пітон.

Джерело

 

Залишити коментар

Кометарі