Пророкування про Дональда Трампа від Нострадамуса і Ванги: Антихрист і Третя світова

Ледве встигли завершитися вибори в Америці, як весь світ почав гадати, як Дональд Трамп вплине на хід історії. Езотерики, природно, не могли залишитися осторонь.

Поки політологи гадають, чи має намір новий американський президент дружити з Росією і чого чекати від Трампа Україні, любителі езотерики вже проаналізували праці Нострадамуса і Ванги. Як з’ясувалося, нічого особливо втішного з приводу новообраного американського президента їм виявити не вдалося.

Так, тлумачі катренів Нострадамуса вже оголосили Трампа живим втіленням антихриста, який розв’яже Третю світову війну. Про це, на їхню думку, свідчать такі рядки:

“Помилковий смерч, що приховує божевілля, Змусить Візантію змінити свої закони. Вийде з Єгипту той, хто захоче, щоб скасували Едикт, змінює курс грошей і пробу золота.

Під час великого спору прийде смерч. Той, хто порушив угоду, підніме голову до Неба І з закривавленим ротом буде плавати в крові, На землі йому умастят обличчя молоком і медом”.

Тлумач прорікань Нострадамуса Артур Еванс вважає, що «помилковий смерч» — це безпосередньо сам Трамп, в якому нібито і «ховається божевілля». На місці Давньої Візантії в даний час знаходиться Стамбул, а Дональд Трамп зайняв вкрай агресивну позицію по відношенню до Туреччини після невдалого перевороту.

Артур Еванс зазначає: “Дональда Трампа хтось зрадив, тому він тепер в люті. Він буде багато говорити про кров в ім’я релігії, але в підсумку захлинеться нею. Земля молока і меду, згадана в пророцтві, — це Ізраїль. А Трамп привселюдно говорив про свій намір стати нейтральним посередником між Ізраїлем і Палестиною. Останній рядок говорить про його спроби продемонструвати дружбу і про те, що в підсумку він опиниться на землі…”.

Не відстають і шанувальники прорікань знаменитої болгарської провісниці Ванги. На їхню думку, вона зробила багато пророцтв щодо США, які збулися. Зокрема, вона напророкувала, що 44-м президентом США стане “чорна людина” – а під цей опис підходить Обама. Тепер же у Ванги виявили пророкування про те, що саме Обама стане останнім президентом .

Його правління нібито призведе до економічної кризи, яка стане причиною нової війни Півночі і Півдня. При цьому поштовхом до краху США стане Велика війна, розв’язана в Сирії.

Вірити прогнозам – особиста справа кожного.

 

Залишити коментар

Кометарі