Молитва матери о сыне, о дочери. Не существует молитвы сильнее, чем материнская

Не существует молитвы сильнее, чем материнское воздыхание. Материнская молитва имеет огромную силу и большое значение, это покров божественной защиты, через которую не проникают злые силы. Сильная молитва матери о дочери или сыне помогает им в трудные минуты. Любите своего ребенка любым – больным и здоровым, талантливым и бездарным, маленьким и большим.

Молитва матері за сина

Дорогий Господи! Коли мій син був малюком, я тримала його на руках так, як Ти ніжно тримаєш мене на Своїх. Навчи мене довіряти Тобі й не боятися за сина, ставитись до нього так, як Ти ставишся до мене. Даруй мені ласку віддавати Тобі. Покажи, що вся влада походить від Тебе, та вчини, щоб я мала для нього справжній авторитет. Нехай буду сильною заради нього. Навчи мене тримати дисципліну без гніву чи розчарування, однак мудро і з любов’ю. Приймаючи, прощаючи й ведучи його, нехай я буду собою. Ісус віддав Своє життя за мене, тож дай мені відкидати власні бажання та  плани стосовно його долі. Нехай у його житті сповниться Твоя воля. Нехай мій син пізнає Тебе, дорогий Боже, як свого Вчителя й Господа та отримує радість, перебуваючи у Твоєму Слові. Маріє, будь для нього Матір’ю й захисницею на всіх його життєвих дорогах. Амінь.

Молитва матері за дочку

Небесний Отче, підношу до Тебе свою дочку. Я її дуже сильно люблю, тож потурбуйся про неї, Господи. Покрий її Своїми благословеннями й захистом. Звільни мене від бажання підкорити її власній волі. Покажи, як маю захищати її та вести до мудрості. Нехай вона почувається любленою. Даруй мені ласку любити її такою, якою вона є. Дай їй пізнати, що є царівною В Царстві, значно більшому, аніж казкове, – в Царстві,  де є великий Цар, Який володіє справедливо й милосердно. Нехай вона буде міцно закорінена у Твоєму Слові, випромінює ніжність та лагідність, а Твоя любов завжди наповнює її життя і серце. Маріє, милосердна Мати, будь для моєї донечки прикладом і захистом. Амінь.

 

Залишити коментар

Кометарі