Нардепів-мільйонерів попросили поділитися грошима з армією

Українські волонтери вирішили попросити народних депутатів та інших чиновників, які показали в е-деклараціях великі статки, поділитися грошима з армією. Про це пише styler.

Як зазначив ініціатор акції Віталій Дейнега, за давньою українською традицією прийнято жертвувати 10% своїх доходів на добрі справи.

Знайомтесь, це найодіозніші е-декларанти. Власники тисяч квадратних метрів житла, мільйонів неукраїнських грошей, автопарків та інших забавок. А це наші листи до них. Листи офіційні з ввічливим проханням допомогти армії. Перші листи підуть в провідні парламентські фракції. Але на цьому робота не скінчиться. Ми будемо писати багатьом нардепам і чиновникам, регулярно публікуючи звіти і їхні відповіді.

– сказав волонтер.

Зокрема, учасники акції підготували листи-звернення для рекордсменів за кількістю задекларованих об’єктів нерухомості – нардепам Дубневичам, топ-колекціонеру і цінителю мистецтва – депутату Нестору Шуфричу, любителям дорогих годинників – Таруті і Хомутинніку, міністру-колекціонерові вин Арсену Авакову та іншим чиновникам.

Волонтери відзначили, що за один лиш годинник нардепа Кононенко можна купити 9 тепловізорів або два реанімобілі, за один Mercedes Шуфрича – 33 тепловізори, сім реанімобілів або дві квартири для сімей загиблих учасників АТО.

   

Залишити коментар

Кометарі