Надія Савченко опублікувала відкритий лист Трампу

Народний депутат і українська льотчиця Надія Савченко написала відкритого листа новообраному президентові США Дональду Трампу з проханням підтримати Україну.

Лист вона опублікувала у себе на сторінці в Facebook.

“Цим листом хочу привернути Вашу увагу до проблеми міжнародної підтримки і захисту територіальної цілісності України, адже завжди Сполучені Штати як країна, яка стоїть в авангарді захисту західно-європейських цінностей у всьому світі, надавала підтримку українському народу”, – пише вона.

Також колишня полонянка Кремля зазначає, що Україна страждає від агресії Російської Федерації, вже втратила частину своїх територій і тисячі своїх солдатів, волонтерів і мирних жителів на полі бою з агресором. За її словами, велика кількість українських заручників зараз знаходяться в полоні у в’язницях Росії і піддаються тортурам.

“Звертаюся до Вас з проханням про збереження і навіть посилення санкцій проти країни-агресора – Російської Федерації, тому що ця країна розуміє тільки силу і рішучість, яких Вам не позичати. Ще прошу про посилення міжнародної технічної і військової підтримки України. Також прошу більш рішучих дій американських політиків щодо звільнення українських заручників в Росії, адже я у великому боргу перед суспільством всього світу за моє звільнення, тому роблю все для їх повернення додому”, – зазначила Савченко.

Джерело

   

Залишити коментар

Кометарі