Україну накриють сильні дощі та вітер

У вівторок активний циклон із Середземного моря принесе в Україну дощову та вітряну погоду.

Про це повідомляє прес-служба ДСНС.

“Вдень, 8 листопада, у Харківській, Черкаській, Полтавській, Кіровоградській, Дніпропетровській, Одеській, Миколаївській, Херсонській, Запорізькій областях очікуються сильні дощі та пориви вітру 15-20 м/с; у Луганській та Донецькій областях пориви вітру 15-20 м/с”, – йдеться у повідомленні.

Через сильні пориви вітру у ДСНС застерегли українців не ходити під розлогими деревами, біля рекламних щитів та ліній електропередач.

“На заході та півночі температура повітря не перевищить +4+9 градусів. Тепліше буде на півдні та на сході – до +12+16 градусів. Особливе питання – дощі. Завтра, 8 листопада, до нас прийде активний циклон, народжений у Середземномор’ї”, – пише синоптик Наталія Діденко у своєму Facebook.

Вона зазначила, що найсильніше заливатимуть дощі Одеську, Кіровоградську, Черкаську, Полтавську, Сумську та Харківську області. На решті України очікуються невеликі опади.

Дуже якась зараз нервова погода спостерігається – від сонця до сильних дощів, від +15 до +3 градусів. Гіпертоніки, гіпотоніки, усі, хто мають судинні проблеми, сердечні – трохи більше до себе уваги, ніж зазвичай,
– додала Діденко.

До слова, на Закарпатті через сильні дощі, які не припиняються вже другу добу, стрімко зростає рівень води в річках.

Джерело

 

Залишити коментар

Кометарі