Саакашвілі розповів грузинським ЗМІ, як планує рятувати Україну

Колишній президент Грузії та поки чинний губернатор Одещини розповів, чим планує займатись в Україні.

Про це він заявив в першому коментарі грузинським ЗМІ після оголошення про відставку з поста голови Одеської ОДА.

В інтерв’ю “Руставі 2” Саакашвілі заявив, що в Україні як і раніше панує корупція, а теперішня ситуація сильно нагадує Грузію на початку двотисячних.

Ми багато чого досягли в Одесі, але наша кінцева мета – врятувати Україну і поставити її на ноги. Тут відбувається приблизно те ж, що в Грузії в 2001 році – реформи призупинилися, застопорилися, все знову охопила корупція і народ незадоволений. Як Шеварднадзе балансував клани: то один клан, то інший, і тобі, і мені, давай це зробимо, то давай. Мене такі речі не цікавлять,
– запевнив Саакашвілі.

Він визнав, що має намір взяти активну участь у формуванні нової політичної еліти в Україні.

“Народ потрібно організувати, народ потрібно вести вперед, і разом з ними ми повинні змінити всю українську еліту. Я прийму в цьому активну участь. У мене тут велика підтримка народу, по всій Україні, у всіх без винятку регіонах”, – переконаний екс-президент Грузії.

Нагадаємо,7 листопада голова Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі подав у відставку. В Адміністрації Президента запевнили, що глава держави підпише відставку Саакашвілі, як тільки йому надійде відповідне подання.

В свою чергу, прем’єр-міністр Володимир Гройсман запевнив, що до обрання нового губернатораготовий взяти Одещину під особистий контроль.
Президент Петро Порошенко заяву про відставку Саакашвілі прокоментував лише через добу.

Джерело

 

Залишити коментар

Кометарі