Намісник Києво-Печерської лаври продає свій заміський маєток за 34 млн грн

Православний начальник Московського патріархату продає свій маєток під Києвом. Цікавитеся майном попів Московського патріархату? Не виключена одержимість дияволом Заміський маєток площею 580 кв. м, який, швидше за все, належить наміснику Києво-Печерської лаври Павлу, виставлено на продаж, повідомив журналіст програми “Схеми” Михайло Ткач. Згідно інформації оголошення про продаж, за побудований у 2012 році будинок православний владика УПЦ Московського патріархату просить 39 млн 190 тис. грн (близько 1,3 млн доларів).

“Повністю мебльований італійськими та англійськими меблями, люстри Чехія, побутова техніка Smeg. Розкішний дизайнерський ремонт в класичному стилі з використанням дорогих матеріалів. Будинок дуже теплий і затишний. Мармурові підлоги з підігрівом Італія, паркет Німеччина.

Ділянка з гарним дизайнерським ландшафтним дизайном, багато екзотичних дерев. Гостьовий будинок 170 м, будинок охорони 18 м”, – описав об’єкт журналіст. Агентство нерухомості, яке займається продажем православного маєтку, також розмістило відео будинку і ділянки біля нього.

У жовтні 2015 року активісти Автомайдану за допомогою безпілотника зняли на відео особняк намісника Києво-Печерської лаври Павла і розташований по сусідству будинок скарбника єпископа Варсонофія.

Раніше намісник Лаври назвав журналістів одержимими за питання про його “мерседес”. На думку священика УПЦ Московського патріархату, інтерес до майна священнослужителів є свідченням одержимості дьяволом.

Джерело

 

Залишити коментар

Кометарі