Кохана українського нардепа привселюдно обізвала його

Анастасія Топольська, діджей і за сумісництвом дівчина народного депутата від БПП Сергія Лещенка, ненароком назвала політика "дебілом"

Анастасія Топольська, діджей і за сумісництвом дівчина народного депутата від БПП Сергія Лещенка, ненароком назвала політика “дебілом” і захотіла дати йому “по жо**”.

Справа в тому, що напередодні діджей Настя вибухнула палкою критикою щодо закону про квоти української музики в радіо просторі.

— Ось це провал… А якщо чесно, то дати б цим відповідальним за такі закони дебілам в Раді по жо**. Не можу повірити, що після 10-ти років ведення програми мене змушують відмовитися від неї добровільно. Так, все одно: “змушують” і “добровільно”. І я ж не одна... Я дуже розчарована та сердита. Дуже, – підкреслювала тоді вона.

Однак виявилось, що за поправки до закону “Про телебачення та радіомовлення”, які передбачають 35% квоти для пісень українською мовою, голосував і її співмешканець Сергій Лещенко.

Опісля Анастасія попросила вибачення за таку радикальну позицію, однак критикувати закон не перестала.

— А загалом це пахне ненависним совком, який нам пропонує наш же уряд на красивій тарілочці з принтом українських візерунків. Все це – справжній популізм. Це все здорові ідеї, а може і здорові, але просунуті якимось заднім проходом, – написала вона на своїй сторінці у Facebook.

Джерело: УкрМедіа

 

Залишити коментар

Кометарі