В Єрусалимі вперше за п’ять століть розкрили гробницю Ісуса Христа – вчені здивовані (відео)

Вчені-дослідники вперше за 500 років відкрили оригінальну поверхню того, що традиційно вважається гробницею Ісуса Христа.

Могила, розташована в храмі Гробу Господнього в Старому місті Єрусалиму, була покрита мармуровим облицюванням.

Повідомляється що вчених здивувало кількість матеріалу, виявленого під покриттям гробу.

“Мармурове покриття труни було відсунуто, і ми були здивовані кількістю матеріалу під ним. Це буде довге наукове дослідження, але ми врешті-решт зможемо побачити поверхню, на якій, згідно з традиціями, лежало тіло Христа”, – заявив археолог Фредрік Хиберт.

Відповідно до біблійних писань і церковними переказами, тіло Ісуса Христа поклали на похоронне ложе” після його розп’яття римлянами. Християни вірять в те, що Христос воскрес після смерті. У різних книгах Нового Завіту повідомляється, що після розп’яття тіло Ісуса поклали в одну з печер, висічених в горі і призначалися для поховання. Через три дні після похорону жінки, які прийшли, прийшли помазати тіло Спасителя, виявили порожню гробницю. Камінь, яким зазвичай запечатували такі могили, був кимось відсунутий.

Також Біблія повідомляє, що стражники, напередодні охороняли гроб, розбіглися, коли побачили ангелів, що спустилися з небес. Згодом римське начальство наказало їм поширити чутку, що учні Христа вкрали тіло Спасителя.

За даними ізраїльських істориків, у IV столітті цариця Олена вела розкопки на Голгофі і знайшла хрест, на якому був розп’ятий Ісус, після чого заснувала на цьому місці Храм Гробу Господнього. Мармурову плиту на місці поховання Божого Сина поклали в 1555 році, і з тих пір жодного разу не відсували.

Джерело: УкрМедіа

 

Залишити коментар

Кометарі