ТАКЕ БУВАЄ ТІЛЬКИ В НАС…Нардеп від «БПП» задекларував православний храм

Народний депутат від “Блоку Петра Порошенка”Анатолій Матвієнко вказав в електронній декларації православний храм, як свою власність.

Народний депутат від «Блоку Петра Порошенка» Анатолій Матвієнко вказав в електронній декларації православний храм, як свою власність.
У документі, який розміщений на сайті реєстру декларацій держслужбовців вказано, що у нерухомій власності, яку вказав Матвієнко вказано церву. Храм Успіння Пресвятої Богородиці знаходиться за адресою село Бирлівка, Вінницька область. Площа церкви складає 40,9 квадратних метрів.
Відомо, що через цей храм у нардепа з місцевою громадою виникли непорозуміння. Матвієнко фінансував будівництво церкви і обіцяв передати її релігійній громаді УПЦ Московського Патріархату. Пізніше від свого слова відмовився і церкву віруючим не передав.
Також у депутата провладної партії є квартира в Києві площею 114 квадратних метрів та дві земельні ділянки. Дружина Анатолія Матвієнка має дві квартири, один будинок і одне домогосподарство.
Слуга народу є власником Mercedes-Benz S 350 2008 року випуску. Його дружина володіє Skoda Oktavia А7 2013 року випуску.
Щодо заробітної плати, то нардеп у минулому році заробив 80 048 гривень. Також 31 876 гривень склала його пенсія. Крім заробітної плати і пенсії, нардеп вніс у декларацію ще 15 джерел доходу, найбільший з яких − 4 216 997 гривень задекларувала дружина нардепа.
Джерело: УкрМедіа
   

Залишити коментар

Кометарі