Подробиці інтимного життя Олексія Паніна: оральні ласки з собакою (відео)

Відомий актор Олексій Панін потрапив у новий скандал: в програмі “Говоримо і показуємо” на НТВ показали ролик, як він займається сексом з собакою. Перед показом провідний спеціально попередив глядачів, повідомляє vpressa.com.ua

У кадрі людина, схожа на Паніна, займається сексом з коханкою, після чого до них приєднується собака. Це обурило глядачів програми, після чого багато запропонували позбавити актора батьківських прав. Сам актор заявив, що це монтаж, і найближчим часом його звинувачуватимуть в статевих стосунках з інопланетянами.

“Все б було смішно, якщо не було б настільки сумно. І чесно скажу, коментувати це складно. Зрозуміло, що це шоу направлено на те, щоб зганьбити мене, зрівняти з брудом, як людину і артиста. Там було показано величезну кількість брехні. Люди в студії несли таку ахінею, що навіть відповідати на подібне складно”, – прокоментував актор.

Він також заявив, що не всі люди повірили опублікованому відео, деякі продовжують підтримувати його і радять проігнорувати скандал. Але він вирішив не мовчати.

“Не буду сперечатися, людина на цьому відео дуже схожа на мене. Але правда криється в дрібницях. Простому глядачеві ці нюанси, можливо, не так видно, а мої друзі звернули увагу на дві нестиковки. По-перше, на спині людини, знятої на відео, немає татуювань. А у мене їх три. У чоловіка на відео сиве волосся. А у мене 10 років тому (в той час, коли я зробив перше тату) не було сивого волосся. Цілком очевидно, що мене не запросили в студію , тому що я б вказав на ці деталі”.

Актор припустив, що відео могла опублікувати його колишня дружина Юлія Юдінцева, щоб позбавити його батьківських прав.

“Вона не може пробачити мені того, що наша спільна дочка втекла від неї і зараз живе зі мною. Тому в хід ідуть заборонені методи: брехня, наклеп”.

Він також пообіцяв подати в суд на тих, хто показав дане відео.

“Зараз юристи займаються цими питаннями і мають намір наполягати на проведенні судової експертизи відео, офіційні вибачення і виплати моральної компенсації”.

   

Залишити коментар

Кометарі