Кондратюк пропонує нирки Козловського: продовження скандалу

Після поширення інформації про заборону виїзду за кордон співакові фактично до кінця життя, суперечки лише розпалилися.

vitalij_kozlovskij

Суди тривають через неправомірне використання музики та пісень Козловським, які належать продюсеру.

867363

На питання ведучої Світського життя, Катерини Осадчої, до Ігоря Кондратюка, щодо продовження скандалу, продюсер відповів:

Є 4 виграних суди, ці суди винесли рішення на користь правовласника, тобто, мене. Опонент нічого не робив, щоб виконати ці суди. Були банальні речі: потрібно в якомусь загальнонаціональному засобі масової інформації зробити спростування заяви, яку він десь зробив, я не знаю. Але він нічого не робив. Виконавча служба має дуже мало важелів впливу на того, хто програв суди. Вона не може відібрати в нього квартиру, тому що в нього нема, машину, тому що нема. Вона не може забрати у нього кошти, тому що в нього на рахунках нуль. І ця служба сіла на п*пу і думала, що зробити. І вирішила, що потрібно заборонити виїзд. У цієї служби немає можливості більше нічого робити, ось і вся історія. У нас є можливість подати ще 5 позовів, у нас – у Української музичної видавничої групи, тому що Козловський продовжує співати те, що йому не можна, і що він вже програв. Але що далі? Нирки Козловського комусь потрібні?

В свою чергу, незадовго до цього інтерв’ю, сам Козловський теж прокоментував заборону, запевнивши, що обов’язково виграє і буде виїзним вже дуже скоро. Проте за старанним приховуванням за насмішкою, можна помітити певні сумніви і побоювання, що він таки програє:

В Мережі теж давно точаться суперечки, де співак і продюсер рясно поливають один одного брудом. Щоправда більш яскраво це виходить у Козловського:

9

Snimok

snimok_ekrana_2016-09-02_v_08.35.19

Джерело

 

Залишити коментар

Кометарі