Страшна аварія з маршруткою у Львові, сенсаційна заява Кремля – найцікавіше за добу

Вранці 23 жовтня у Львові трапилась дуже моторошна аварія – маршрутка за пасажирами влетіла у дерево. Кремль насторожив улесливою заявою щодо України. Нардеп Лещенко показав “таємну зброю за електорат”.

Моторошна аварія у Львові

На виїзді зі Львова маршрутка, переповнена пасажирами, влетіла у дерево. За словами очевидців, найбільший удар прийняв на себе водій маршрутки. Постраждали й багато пасажирів. Так, одна жінка, від сильного удару вилетіла через лобове скло.

В поліції області звітують про постраждалих 13 пасажирів, які зараз у лікарні. Серед них – дітей.

Підозріла заява Кремля

Речник президента російського президента Володимира Путіна – Дмитро Пєсков заявив, що Росія зацікавлена в тому, щоб єдина Україна процвітала та її становище було стабільними.

“Усі зацікавлені в тому, щоб так чи інакше мінські домовленості не залишилися порожнім папером. А Росія зацікавлена у стабільній і процвітаючій, дружній, передбачуваній Україні, тому що народи наших двох країн, що б там не було, є близькими. Росія дійсно зацікавлена у спокійній єдиній Україні”, – заявив Пєсков.

Більше того, він додав, що всі включно з Росією зацікавлені у «міжнародно визнаних кордонах» України.

Новий захисник Лещенка

Нардеп Сергій Лещенко і сам покепкував зі скандалу щодо його елітної квартити та похвалився новим домашнім улюбленцем.

“Після скандалу з квартирою запускаю таємну зброю в боротьбі за електорат – мальтійського болонця Вуді”, – написав Лещенко.

Анонс

24 жовтня Київський райсуд Полтави проведе слухання у справі щодо міського голови Харкова Геннадія Кернеса і його охоронців. Кернеса, нагадаємо, звинувачують у погрозах, викраденні та катуванні активістів.

   

Залишити коментар

Кометарі