67 інтернет-магазинів в Україні крадуть дані банківських карт

За інформацією розробника, хакери впровадили вірус в 5925 онлайн-магазинів, з яких 67 знаходяться в Україні. У вівторок, 18 жовтня став відомий список інтернет-магазинів, покупка в яких чревата попаданням даних про вашу банківську карту в руки шахраям. … Зараз в Україні 67 інтернет-магазинів є заражені якимось шкідливим кодом, що допомагає хакерам легко вкрасти дані платіжних карт численних споживачів. Про це, зокрема, йдеться в недавньому дослідженні авторитетного голландського розробника В. Де Грота, повідомляє видання «Біржовий лідер».

Нідерландський спеціаліст по  безпеці Віллем де Гроот виявив, що тисячі інтернет-магазинів передають дані карт клієнтів на інші сервери – розташовані переважно в Росії. Іншими словами, де Гроот виявив масштабну крадіжку важливої персональної інформації, яка триває місяцями, і магазини про це навіть не підозрюють.

Програмна закладка на сервері магазину перехоплює дані платіжних карт в момент їх введення користувачем в текстове поле в браузері. … »Така програмна закладка на сервері магазину перехоплює дані платіжних карт в момент їх введення користувачем в текстове поле в браузері

Джерело: УкрМедіа

   

Залишити коментар

Кометарі