Шкідливі властивості сиру, про які ви не здогадувались

Світове споживання сиру дуже велике. Тільки в США щорічно виробляється понад 4 з половиною мільйонів тонн цього молочного продукту. Відомо, що лікарі і дієтологи рекомендують вживати молочні продукти. Але чи можна з такою ж упевненістю рекомендувати сир?

Виявляється, що ні, тому що не всі властивості цієї “вкусняшки” корисні для організму людини. Отже, давайте дізнаємося – чому сир шкідливий?

Містить велику кількість жирів. У сирі міститься багато насичених жирів, які не є корисними.

Містить велику кількість солей. Більшість сортів сиру містить достатню кількість солей натрію, які несприятливо впливають на роботу серця.

Занадто багато калорій. Сир містить велику кількість порожніх калорій, які насилу спалюються навіть при посилених тренуваннях.

Містить тварини ферменти. Виробники сирів використовують фермент, який отримують із шлунків новонароджених телят.

Сприяє виникненню захворювань. Коли ви їсте сир в неконтрольованих кількостях, то швидко набираєте вагу. Надлишкові вага є причиною виникнення серцево-судинних захворювань і діабету.

Цвіль. Такі сорти сиру як брі та камамбер містять цвіль, як у вигляді зовнішньої оболонки, так і всередині. Вона не дуже корисна для здоров’я.

Високий рівень холестерину. Сир має велику кількість поганого холестерину. Це також може привести до серцево-судинних захворювань.

 

Джерело: УкрМедіа

   

Залишити коментар

Кометарі