СКАНДАЛЬНОГО АРХІЄПИСКОПА УАПЦ ВІДПРАВИЛИ НА МІСЯЧНЕ ПОКАЯННЯ ПІСЛЯ ГУЛЯНКИ У НІЧНОМУ КЛУБІ

Мстислав перебуватиме у монастирі. Архієпископа УАПЦ Мстислава (Гука), який “засвітився” на відео із гуляннями та бійкою у нічному клубі Тернополя, відправили на покаяння до монастиря. Відповідне рішення  ухвалив Собор єпископів УАПЦ, який відбувся у Києві сьогодні, 18 жовтня 2016 року.

Покарати вирішили і двох священиків та одного іподиякона, які були супутниками Мстислава під час його розваг. Їх відсторонили від пастирських обов’язків, пише Релігійно-інформаційна служба України.

Подробиці святкування ювілею намісника Лаври Павла “Архієрейський Собор вирішив відправити архієпископа Тернопільського і Подільського Мстислава на покаяння в один із монастирів УАПЦ на місяць. Тимчасово виконувати обов’язки керуючого буде митрополит Галицький та Івано-Франківський, керуючий Івано-Франківською єпархією УАПЦ Андрій (Абрамчук)”, — повідомив секретар Патріархії УАПЦ отець Віталій Даньчак. Окрім того, в УАПЦ створили комісію, яка проведе розслідування у справі.

Нагадаємо, раніше до програми ТСН  Тиждень потрапило відео з нічного клубу в Тернополі. На ньому – розважається і танцює з дівчатами один із найвпливовіших ієрархів Української автокефальної православної церкви архієпископ Мстислав. Він там був не один, а в компанії священиків. Також під час розваг церковників у нічному клубі сталася бійка за їхньою участю.

 

Залишити коментар

Кометарі