Російські спецслужби мали дві підстави, щоб прибрати “Моторолу”, – експерт

На думку голови правління Центру прикладних політичних досліджень “Пента” Володимира Фесенка, у загибелі російського терориста “Мотороли” яскраво помітна політична підоснова. Якщо говорити про можливе усунення бойовика російськими спецслужбами, то причин для вбивства “Мотороли” може бути дві.

Таку думку Фесенко висловив у коментарі сайту “24”.

Перша, за словами експерта, – в Кремлі вирішили, що треба поступово прибирати найбільш одіозні фігури серед ватажків бойовиків, щоб вони не дратували Захід у процесі врегулювання конфлікту на Донбасі.

Друга – провокація проти України. Саме зараз “Моторолу” російські спецслужби могли б усунути для того, щоб створити привід для конфлікту, зриву організації Мінських угод, зустрічі в Нормандські форматі, яка зараз готується.

Російські спецслужби знищують “Моторолу”, щоб підставити Україну, дискредитувати нашу державу, звинувативши українських диверсантів. Це дуже схоже на події, які відбувалися в серпні в Криму. Коли Москва фактично організувала справу так званих “українських диверсантів”, звинувативши в цьому Київ,
– зауважує Фесенко.

На думку політолога, можливо, вбили “Моторолу” з такою ж метою: звинуватити Україну в агресивності, небажанні досягти миру на Донбасі.

“Путін не хоче зірвати зустріч у Нормандські форматі. Головне завдання Кремля – підставити Україну і звинуватити нас у зриві мирного процесу. Дискредитувати і послабити наші позиції на переговорах. Такою була мета кримської диверсії. І тепер вбивство “Мотороли”, – переконаний Фесенко.

Нагадаємо, 16 жовтня у Донецьку вбили бойовика “ДНР” Арсена Павлова (“Моторола”). Вибуховий пристрій в під’їзді терориста закріпили на тросі ліфта.

Генерал армії України Микола Маломуж розглядає дві можливі версії вбивства терориста.

   

Залишити коментар

Кометарі