У Таїланді нападають на людей, які не засмучені смертю короля

У Таїланді нападають на людей, які недостатньо або невідповідним чином демонструють свій сум щодо смерті короля Пуміпона Адульядета.

Про це повідомляє DW з посиланням на AP.

Наприклад, на острові Самуй поліцейські в супроводі натовпу відвели жінку до відділку і примусили її віддавати поклони та молитися перед портретом покійного монарха.

Правоохоронці були змушені стримувати натовп, щоб утримати йогої від розправи над жінкою. Затриману звинувачують у написанні неповажних коментарів в інтернеті. Поліція пообіцяла докласти всіх зусиль для розслідування справи.

В соціальних мережах сипляться погрози на адресу людей, які продовжують носити кольоровий одяг, а не темний або світлий, який вважається підходящим для жалоби. Проте представник уряду звернувся до суспільства з зауваженням, що не всі громадяни Таїланду можуть дозволити собі траурний одяг і закликав до толерантності.

Додамо, що траур за королем, який правив Таїландом 70 років, триватиме не менше року. Лише після завершення траурних церемоній можливим стане коронування нового монарха. Наімовірнішим спадкоємцем престолу є кронпринц Маха Вачиралонгкорн. Обов’язки короля нині виконує регент, 96-річний генерал Прем Тінсуланонд.

Нагадаємо, 13 жовтня стало відомо про смерть короля Таїланді Пхуміпона Адульядета.

Джерело

   

Залишити коментар

Кометарі