Тука пояснив, чому Путін позбувся “Мотороли” і що робитимуть бойовики

Бойовики “ЛНР” та “ДНР” після вбивства “Мотороли” вживуть заходів з ескалації ситуації на Донбасі. Втім, – лише в короткостроковій перспективі і на окремих ділянках лінії розмежування.

Таку думку у своєму блозі висловив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука, повідомляє “Новое время”.

“Річ у тім, що для активізації бойових дій привід їм не потрібен. Наприклад, кілька днів тому в мережі з’явилося відео, на якому куратори з Росії для створення картинки перед присутніми на місці французькими кореспондентами домовляються про організацію провокації: показово “обстріляти” позиції бойовиків, переодягнувшись у форму українських солдатів. Якщо сволота ставить перед тобою завдання, знайти привід – не проблема. Для цього зовсім необов’язково ліквідувати таких, як “Моторола”, – вважає Тука.

Він зазначив, що найлогічніша версія вбивства “Мотороли” – робота російських спецслужб. Найімовірніше, ГРУ.

Близько півроку тому проект “Новоросія” накрився мідним тазом. Путіну, звісно, не з руки різко давати задній хід, адже його змішають з багном у себе ж на батьківщині. Тому ліквідувати донбаських бойовиків потрібно по-тихому. Цілком ймовірно, що такі погано керовані персонажі, як (далеко не перший і, дай Боже, не останній) “Моторола”, не потрібні. Їх треба позбуватися, бажано зберігаючи при цьому образ героїв, оскільки некеровані персонажі можуть перешкодити процесу відкочування назад,
– вважає заступник міністра.

На думку Туки, Росія готова піти з Донбасу, хоча й відбудеться це не надто швидко.

Це відбувається не такими швидкими темпами, як хотілося б нашим радикалам, але якщо подивитися в політичній перспективі, то відкочування Росії з Донбасу помітне неозброєним оком. Риторика змінилася, Путін сам себе переграв,
– резюмував заступник міністра.

Джерело

   

Залишити коментар

Кометарі