Російський політолог розповів, кому вигідно вбивство “Мотороли”

Відразу ж після вбивства бойовика “Мотороли” самопроголошена “влада” заявила, що винна українська ДРГ. Українські силовики вважають, що справа у внутрішніх розбірках терористів.

Як пише російський політолог Дмитро Орєшкін у блозі для видання”Новое время”, правдоподібнішим виглядає другий варіант.

Є сформована традиція: вбили Бетмена, Мозгового, Жиліна, ніби-то повісився колишній “прем’єр-міністр” “ЛНР” Ципкалов, підірвана машина секретаря Захарченка – все це створює певне реноме донецьким і луганським правителям. Це люди цілком певного психотипу: вони, скоріше, привчені стріляти, ніж дотримуватися закону,
– наголосив політолог.

Також він зауважив, що ватажок “ДНР” Захарченко дуже швидко перекинув вину на Київ, тож очевидно, що він не зацікавлений у розслідуванні вбивства.

“Диверсійній групі надзвичайно складно повісити бомбу на трос ліфта, причому в будинку з охороною. Це зробив чоловік, який мав доступ до будинку “Мотороли”, інакше просто так проникнути в шахту ліфта неможливо”, – додав Орєшкін.

При цьому він нагадав, що на Донбас російські громадяни потрапляють тільки після “благословення спецслужб”, отож ці розбірки не обійшлись без втручання цих вищезгаданих російських спецслужб (ліквідації, “зачистки”, перестановки).

Нагадаємо, одного з ватажків бойовиків Арсена Павлова (“Моторола”)вбили ввечері 16 жовтня. Вибуховий пристрій в під’їзді терористазакріпили на тросі ліфта.

Джерело

   

Залишити коментар

Кометарі