Генпрокуратура оголосила підозру сину Януковича

Слідчі ГПУ оголосили Олександра Януковича у розшук, а також отримали дозвіл суду на його затримання.

Як повідомляється на офіційному сайті ГПУ, сину екс-президента Віктора Януковича інкримінують причетність до заволодіння резиденцією “Межигір’я”.

Загалом Олександру Януковичу оголошено підозру у “причетності до заволодіння державним майном – “Межигір’ям”, за ознаками злочинів, передбачених ч. 3 ст. 27, ч. 2 ст. 205, (організація створення фіктивних підприємств з метою прикриття незаконної діяльності, що заподіяло велику матеріальну шкоду державі), ч. 5 ст. 27, ч. 5 ст. 191 (пособництво у заволодінні державним майном в особливо великих розмірах службовою особою шляхом зловживанням своїм службовим становищем), ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 209 (пособництво в легалізації майна, одержаного злочинним шляхом) КК України”, повідомили в Генпрокуратурі.

Окрім нього, у цій справі проходить і його батько – Віктор Янукович, а також колишній голова правління національної акціонерної компанії “Надра України” Едуард Ставицький та директор товариства з обмеженою відповідальністю “Танталіт” Павло Литовченко, які оголошені в розшук.

   

Залишити коментар

Кометарі