Заяви Путіна та смертельний обстріл ФСБ Росії по судну КНДР, – головне за добу

Глава Кремля відповів Президенту України щодо ситуації на Донбасі, а Байдену – на погрози США щодо хакерських атак. ФСБ Росії відкрила вогонь на ураження по судну КНДР.

Заяви Путіна

Глава Кремля прокоментував заяву Петра Порошенка про неврегульованість питань безпеки на Донбасі, бо Україна не хоче виконувати політичну частину Мінських угод.

“Я знаю, що мій колега, президент Порошенко знову намагається перекласти якусь відповідальність на Росію, посилаючись на неврегульованість у сфері безпеки. Я вважаю, що це тільки привід, щоб нічого не робити у політичній сфері. Потрібно йти, як мінімум, паралельно, вимагаючи реалізації у питаннях безпеки, здійснюючи абсолютно необхідні для врегулювання в цілому і на тривалу перспективу кроки у політичній сфері. Без цього досягнути врегулювання буде неможливо”, – заявив він.

Також президент Росії зазначив, що українська влада мусить прийняти закон про амністію та закон про особливий статус Донецької та Луганської областей. Він вважає, що якщо ці закони не буде прийнято – українська влада не готова до вирішення проблем на Донбасі.

Також президент Росії відповів і віце-президенту США Джозефу Байдену, заявивши, що США порушують норми міжнародного спілкування, погрожуючи хакерськими атаками Кремлю.

Вперше на такому високому рівні Сполучені Штати визнають, що вони цим займаються і до певної міри погрожують, що, звичайно, не відповідає нормам міжнародного спілкування,
– сказав Путін.

Він додав, що в погрозах США почати хакерські атаки проти Росії немає нічого нового, оскільки нібито давно відомо, що США “за всіма підглядають і всіх підслуховують”.

ФСБ відкрила вогонь

У Японському морі в особливій економічній зоні співробітники Федеральної служби Росії у Приморському краї відкрили вогонь по північнокорейському риболовному судні.

У прес-службі ФСБ повідомили, що риболовне судно “Дає Янг 10” було зупинене для огляду – на борту знайшли “незаконно добуті водні біоресурси”.

Не реагуючи на законні вимоги, затримане судно почало рухатись у напрямку КНДР. Північнокорейська команда продовжувала агресивні дії та на попереджувальну стрільбу зі стрілецької зброї не реагувала,
– зазначили у спецслужбі.

Після цього ФСБ відкрила вогонь з крупнокаліберного кулемету – судно втратило хід і лягло у дрейф, поранення отримали 9 членів екіпажу корабля. Згодом один з поранених помер.

Курйоз дня

Під час прес-конференції в Індії з Путіном стався конфуз – на мить згасло світло та вимкнувся мікрофон. Цікаво, що електрика пропала у момент, коли президент Росії говорив про стеження з боку американських спецслужб.

Щось не те сказав, напевне,
– прокоментував інцидент Володимир Путін.

Анонс

17 жовтня в Міністерстві інфраструктури України відбудеться зустріч з представниками інститутів громадянського суспільства. А також Кабмін презентує оновлену структуру підтримки реформ.

Також у цей день в Україні відзначають День працівників харчової промисловості.

   

Залишити коментар

Кометарі