Розвинені держави зменшують використання газів з кондиціонерів, які знищують екологію

Представники понад 150 країн світу на зустрічі в Руанді досягли угоди по скороченню використання потужних парникових газів, які використовуються в холодильниках і кондиціонерах.

Про це заявив міністр природних ресурсів Руанди Венсан Бирута, передає DW.

Згідно з угодою, всі країни світу будуть розділені на три групи, кожна з яких матиме різний кінцевий термін скорочення використання промислових газів.

Більшість європейських держав і США зобов’язалися скоротити до 2019 року використання цих газів на 10%. Країни, що розвиваються заморозять використання цих газів до 2024-го року, Індія і Пакистан та деякі інші держави почнуть поступово скорочувати їх використання.

Сполуки, які вирішили заборонити, мають значно більший вплив на кліматичні зміни, ніж двоокис вуглецю, адже є в 10 тисяч разів потужніші за нього. Чимало багатих країн вже почали відмовлятися від використання цих сполук (гідрофторвуглеців).

Нагадаємо, 4 листопада 2016 року має вступити в силу Паризька хартія по клімату, яка покликана замінити Кіотський протокол, дія якого закінчується в 2020 році. Новий документ вже ратифікувала необхідну кількість країн: на їх частку припадає понад 56% загальносвітового обсягу викидів парникових газів в атмосферу.

   

Залишити коментар

Кометарі