Напдеп вимагає від СБУ розслідувати поїздки Савченко на окуповані території

Про це заявив депутат від “Народного фронту” Юрій Береза, повідомляє прес-служба партії.

“Відомо, що на окуповані території час від часу без проблем їздять депутати з Опозиційного блоку. Тепер у нас є новий “посланець миру” з “Батьківщини” – Надія Савченко”, – зазначив Береза.

За його словами, плавна поїздка Савченко на окупований Донбас і її зустріч з російськими найманцями і, можливо, кадровими військовими – “це явний виклик українським спецслужбам”.

“( Лідер “Батьківщини” . Тимошенко замість того, щоб сказати щось виразне про вояжах та заявах Савченко, відпрацьовує медведчуківські “темники” про тарифний геноцид і закликає місцеві ради не підкорятися рішенням уряду”, – додав він.

Савченко, на думку Берези, часто вимовляє “немов у Кремлі написані” заяви, використовуючи для цього трибуну ПАРЄ.

“Ці заяви послаблює наші позиції в дебатах на міжнародних політичних майданчиках і серйозно демотивують українців в опорі державі-агресору”, – зазначив він.

Береза також зажадав від спецслужб оприлюднити прізвища депутатів і чиновників, які їздять на окуповані території.

Про поїздку на непідконтрольні уряду території Савченко заявила 13 жовтня , виступаючи в Парламентській асамблеї Ради Європи.

30 вересня донецький журналіст Олексій Мацука в Facebook заявив, що Савченко намагалася потрапити в окупований Донецьк для зустрічі з ватажком “ДНР” Олександром Захарченко. Однак сама нардеп спростувала це, але зазначила, що “такі переговори йдуть постійно” .

7 червня Савченко заявляла, що готова вести переговори з ватажками бойовиків на Донбасі для звільнення полонених українців.

   

Залишити коментар

Кометарі