Частину України накриє сильний снігопад

На заході України хмарно з проясненнями, дощ, місцями сильний дощ, в Чернівецькій області дуже сильний дощ. Температура повітря вночі +2…+8 градусів, вдень +5…+10 градусів.

У Карпатах дуже сильний мокрий сніг, температура повітря протягом доби -2…+3 градуси.

У Моршині вночі дощ, вдень сильний дощ, температура вночі +5…+7 градусів, вдень +7…+9 градусів.

У Трускавці вночі дощ, вдень сильний дощ, температура вночі +5…+7 градусів, вдень +7…+9 градусів.

У Сваляві вночі сильний дощ із мокрим снігом, удень сильний дощ, температура вночі +5…+7 градусів, удень +8…+10 градусів.

На півночі України хмарно з проясненнями, без опадів, тільки вдень у Житомирській і Київській областях дощ. Температура повітря вночі +2…+7 градусів, удень +6…+11 градусів.

У центрі України хмарно з проясненнями, вночі без істотних опадів, тільки у Вінницькій області місцями дощ; вдень в Кіровоградській, а місцями і в Черкаській області дощ, у Вінницькій області сильний дощ; на решті території без опадів. Температура повітря вночі +2…+8 градусів, удень +6…+13 градусів.

На сході України мінлива хмарність, без опадів. Температура повітря вночі +1…+7 градусів, удень +6…+11 градусів.

На півдні України хмарно з проясненнями, в Одеській області дуже сильний дощ, на решті території вночі без істотних опадів, тільки в Миколаївській області місцями дощ, у Запорізькій області помірний дощ. Температура повітря вночі +6…+12 градусів, вдень +11…+16 градусів.

Відео з ТСН

   

Залишити коментар

Кометарі