Хлопець із Закарпаття ціною свого життя врятував дитину з-під обстрілу у зоні АТО (фото)

Будівельник із Закарпаття Віктор Брензович ціною власного життя врятував дитину під час обстрілів в зоні АТО. Про це ужгородський військовослужбовець 128-ї ОГПБ Іван Белецький пише на своїй сторінці у Facebook.

“Віктор Брензович поїхав на будівельні роботи в село Первомайське, яке розміщене під Донецьком, ще перед війною. Важкі бої не злякали хлопця, і він залишився допомагати місцевим жителям і 93-й бригаді”, – написав Белецький.

До початку одного з обстрілів маленька Настя з мамою були недалеко від дому. Артилерія підступних терористичних покидьків вдарила по вулиці. Маму контузило, відкинувши від доньки, а дівчинка стояла в сльозах посеред двору, навколо якого падали міни важкого калібру.

Віктор, почувши з укриття у сусідньому будинку плач дівчинки, вибіг її рятувати. “Хто відчував поряд приліт артилерії, той особливо розуміє його героїзм”, – пише Белецький. Вхопивши Настю на руки, він побіг до найближчого підвалу. Ввійти в двері не встиг, великий осколок розрізав його спину. Віктор загинув, але врятував дитину.

Жителі вулиці повідомили маму Віктора, яка живе у Великих Лазах Ужгородського району, про смерть сина, і попросили дозволу поховати його, як героя їх краю, в селі Первомайське. Мама дала згоду. Ховали закарпатця воїни 93-ї бригади.

“Пізніше від контузії та психологічної травми померла і мама Насті. Тепер дівчинці, як і всім жителям поряд з їх позиціями, допомагають бійці 128-ї бригади. Повага до вихідців з Закарпаття тут особлива. І підняв її простий хлопчина, що жив в бідній закарпатській хатині в селі Великі Лази”, – пише Белецький.

“Хочеться зробити Героя відомим. Прикладом для кожного”, – додає він. Вічна пам’ять!

   

Залишити коментар

Кометарі