Німфа і світле дитя. В Києві провели в останній путь Оксану Батько-Нищук

В столичному театрі імені Івана Франка попрощалися з актрисою, дружиною міністра культури Євгена Нищука Оксаною Батько-Нищук.

 

Неземною німфою Оксана була на сцені та в житті. Актори згадують, що з вистав, у яких вона грала, – не йшов жоден глядач. Працьовитою, світлою і чуйною вона залишиться у пам’яті колег.

Проте останніми роками ролей у Оксани значно поменшало. Цього літа вона мала зіграти в новій виставі, однак її замінила інша актриса. Припускають, що від ролі вона відмовилася через хворобу.

Попрощатися з Оксаною Батько-Нищук прийшли багато колег, акторів і шанувальників. Усіх небайдужих рідні просять поставити за Оксану свічку в церкві.

Довідка: Оксана Батько-Нищук народилася в 1973 році у Коломиї. Вона закінчила факультет театрального мистецтва Київського національного університету театрального мистецтва ім. І. Карпенка-Карого. Батько-Нищук грала в Національному українському драматичному театрі ім. І. Франка.

Нагадаємо, 7 жовтня після тривалої хвороби померла дружина міністра культури, акторка Оксана Батько-Нищук. 27 вересня їй виповнилось лише 43 роки.

 

Залишити коментар

Кометарі