Синоптики спрогнозували погоду на наступні місяці.

В кінці жовтня очікується черговий температурний стрибок вниз, який також буде нетривалим. У ці періоди температура повітря становитиме близько мінус 6 градусів.

З 7 по 9 жовтня похолодання в основному торкнеться північного сходу України, вночі температура опуститься до -6 градусів, а вдень підніметься на 5-6 градусів. 9 жовтня холоди прийдуть на всю іншу частину України, але вже через кілька днів теплота повернеться знову.

Чергове похолодання синоптики прогнозують на 28-30 жовтня, мороз вдарить по повній.

Температурні перепади погоди очікують Україну і в листопаді, пояснює завідуюча відділом кліматичних досліджень і довгострокових прогнозів погоди Українського науково-дослідного метеорологічного інституту НАН України Вазіра Мартазінова. Зима 2016/2017 буде в Україні нестабільною.

У другій половині листопада очікується підвищення температури повітря, але на початку грудня зима остаточно вступить у свої права, про що буде свідчити різке похолодання.

Картинки по запросу ноябрь

«Холодно буде дуже, прийдуть перші холодні зимові дні. Похолодання на початку грудня очікується істотне, але потім температура знову підвищиться, а до Нового року знову стане холодно. Сильних снігопадів варто чекати на початку грудня», – повідомила Мартазінова.

Потім ще один етап холоду в Україну прийде до Нового року, з 28 грудня в східній і західній частині країни температура буде опускатися все нижче і нижче, аж до мінус 15 градусів.

З настанням січня тривалих холодів не очікується, вже з середини лютого погода почне своє поступове входження в весняний процес.

Східну частину України атакують справжні холоди, температура коливатиметься на позначці -10 і навіть нижче. Далі мороз захопить всю територію країни. Температура впаде в середньому до -8, але потім холод знову відступить, правда, в центрі країни залишиться мінусова температура.

Наступний етап похолодання принесе циклон з південних районів Росії, він зайде на північний регіон України. Температура впаде нижче -10 градусів, і на початок грудня мінусова температура охопить всю нашу країну.

Після настане короткочасне потепління, яке змінить різке похолодання в кінці січня 2017 року. Ще один стрибок температури відбудеться 5-6 лютого, потім – 10-11-го числа. Температура повітря опуститься до мінус 18 градусів, і це будуть останні зимові дні, які поетапно будуть змінюватися настанням весни.

Фахівці підрахували, що в майбутню зиму буде всього 20-25 дуже холодних днів, сніг випаде лише в кінці листопада і буде лежати довго.

   

Залишити коментар

Кометарі