Вчителька роздряпала обличчя школяра у Дніпрі

У школі №139 під час уроку вчителька фізкультури дала ляпаса 12-річному учню.

Про це повідомив уповноважений Президента України з прав дитини Дмитро Кулеба у своєму Facebook.

За словами Кулеби, це вже третій подібний випадок за місяць. Мама хлопця каже, що у нього болить голова і він почувається пригнічено. Батьки учня пішли у відділення поліції, де зняли побої хлопця та написали заяву.

“Вже після того, як мама дитини опублікувала повідомлення у соцмережі про побиття, виявилось, що два тижні тому ця ж вчителька вдарила ногою у живіт і по голові ще одного 12-річного учня. Випадок діти замовчали, бо вчителька вибачилась і дуже вмовляла нікому не розповідати. І тільки сьогодні хлопчик наважився розповісти про це батькам. Вони теж вже звернулись до поліції”, – йдеться у повідомленні.

Кулеба додав, що горе-педагогів не можна допускати до роботи з дітьми. Зокрема, за це відповідає Департамент освіти, який повинен перевірити психологічний клімат у школі та відсторонити від роботи вчителя за таку агресію.

Уповноважений Президента України з прав дитини звернувся до батьків з проханням повідомляти про подібні випадки у Департамент освіти і служби у справах дітей та у поліцію, наголосивши, що від цього залежить фізичне та психічне здоров’я дітей.

Нагадаємо, раніше у львівській школі вчителька побила скакалкою першокласника.

   

Залишити коментар

Кометарі