Затримання зі стріляниною: у Києві поліція зловила квартирних злодіїв

Злочинці, коли побачили, що їх виявили, почали стріляли по мирним мешканцям.

Як повідомили у столичній поліції, на вулиці Лаврухіна мешканці одного з будинку звернули увагу на двох незнайомих чоловіків у загальному коридорі. Щойно зловмисники побачили громадян, зробили вигляд, що займаються проводкою і почали стукати у двері та кликати хазяїна. Але вони помилилися, адже це були двері до підсобного приміщення.

Місцеві жителі зробили зауваження невідомим й зателефонували до поліції. Зловмисники вступили у суперечку, а після виклику правоохоронців намагалися втекти. Коли ж люди спробували їм завадити, один із них почав стріляти,
– повідомили у поліції.

Поліція, яка прибула на виклик, одразу затримала одного зі зловмисників. Інший зі зброєю забіг до під’їзду однієї з багатоповерхівок, де його заблокували правоохоронці. Працівники групи швидкого реагуваннязатримали чоловіка на 14-му поверсі.

Слідчо-оперативна група обстежила місце події, виявила заховані рукавички та різноманітні “інструменти квартирного злодія”.

Крім того, виявилося, що зловмисник обірвав проводи телефонного та інтернет-зв’язку, аби мешканці заблокованих квартир не змогли покликати на допомогу. До речі, в одному із цих помешкань була молода мама із немовлям.

Згодом правоохоронці із залученням службового собаки виявили пістолет,який зловмисник викинув у шахту із кабелями зв’язку. Зброя застрягла нарівні 13-го поверху, звідки її вилучили.

Особи чоловіків встановлені: це жителі столиці, 1983 та 1988 р.н. Один із них раніше судимий за скоєння крадіжки з проникненням.

 

Залишити коментар

Кометарі