США розміщують у Польщі важку танкову бригаду

Не встиг російський президент Володимир Путін заїкнутися про вимоги скоротити контингент НАТО в Європі та скасувати економічні санкції під загрозою виходу РФ із договору про утилізацію збройового плутонію, як з-за океану була відповідь. США не тільки не зменшать свою військову присутність на європейському континенті, але і перекинуть сюди цілу важку танкову бригаду, покликану утримати російське керівництво від дурних і несподіваних витівок. Передислокація військ розпочнеться вже дуже скоро – у січні настає 2017 року, передає “Радіо Польща” .

Про плани американського керівництва журналістам розповів командувач сухопутними військами армії США в Європі генерал Бен Ходжес. За його словами, він спеціально прибув до Польщі, щоб роз’яснити уряду країни і своїм місцевим колегам всю важливість і необхідність такого кроку, а також особисто підготувати місця для дислокації прибуваючих військ.

План їх перекидання вже затверджено. У січні важка танкова бригада з американського штату Колорадо буде прибувати морським транспортом в німецький порт Бремерхафен. Звідти бойові машини та особовий склад почнуть дуже швидко перевозити на польську територію, де американські військові планують влаштуватися вже всерйоз і надовго. Все це відбудеться у рамках чергових навчань.

– Таким чином, вже до середини лютого 2017 року вся бригада буде на новому місці , – повідомив американський генерал польським журналістам. – Далі почнеться процес, який ми називаємо RSOI – тобто прийом, організація, поступальне просування та інтеграція у вже існуючу в Європі систему оборони НАТО. Після цього важка танкова бригада почне свою присутність в Європі в порядку ротацій строком на 9 місяців кожна. Основна частина озброєнь і особового складу залишаться в Польщі, але деякі підрозділи також будуть перекинуті в Болгарію, Румунію і держави Балтії.

Важка танкова бригада армії США – не єдине прибуває в Європу підкріплення, покликане забезпечити цивілізовані країни від різних несподіванок з боку Росії. Також на військовій авіабазі в польському Повидзе пропишеться батальйон американських ВПС.

   

Залишити коментар

Кометарі