Незряча дівчинка розчулила суддів на “Голос діти – 3” відео

На телеканалі “1+1” з успіхом стартував третій сезон дитячого вокального проекту “Голос.Діти” з новим тренерським складом – Потап, Тіна Кароль і MONATIK. Тренери відзначили високий рівень дитячого вокалу в цьому сезоні і серед безлічі сильних голосів обрали перших учасників своїх команд.

Одним із найбільш зворушливих і емоційних моментів першого ефіру став виступ 10-річної Карини Солод із Черкас. Дівчинка втратила зір через вроджену хворобу. Але вона ніколи не втрачала надію, що коли-небудь знову зможе побачити рідних. Дівчинка завжди мріяла заспівати на сцені “Голос.Діти-3”. Для свого виступу Карина обрала популярну українську пісню-романс “Черемшина”. І хоча ніхто з тренерів не натиснув заповітну червону кнопку, Карина не засмутилася – одна її мрія вже збулася. Всі тренери вийшли до Карини на сцену, обіймали дівчинку після виступу, а Потап відніс її на руках за лаштунки. Проект “Голос.Діти-3” хоче допомогти Карині зібрати кошти на дороге лікування в Ізраїлі.

“Я дуже радий, що будь-які дітки можуть взяти участь в “Голос.Діти-3”. Найменше самим дітям хотілося б, щоб їх вважали “особливими”. Вони хочуть співати, бути членами суспільства, і наше завдання допомогти їм в цьому”, – говорить Потап.

Джерело

 

Залишити коментар

Кометарі