Кремль дуже скоро усуне керівництво “ДНР” і “ЛНР” тихо і по-своєму – експерт

На думку генерал-лейтенанта Дмитра Уманця, проведенням так званих “праймеріз” і підготовкою до таких же псевдовиборів в Кремлі почали підготовку до усунення ватажків “ДНР” і “ЛНР” Захарченко та Плотницького.

На думку Уманця, псевдовибори на Донбасі розглядаються Кремлем як один із способів усунення від влади нинішніх ватажків “ДНР” і “ЛНР”. На сьогоднішній день ці фігури “себе вичерпали”.

Оцінюючи “праймеріз”, проведені в “республіках”, він зауважив: “Я думаю, це один із заходів, які дадуть можливість змінити Захарченко та Плотницького”.

У цьому контексті Уманець заявив про те, що “це не особистості, це – бандити. Своїх функцій вони вже не виконують, вони себе вичерпали. Вони вже не потрібні”.

Генерал також нагадав про те, що сьогодні в керівництві Росії актуалізувалося питання “фізичного знищення осіб, причетних до перевезення “Бука”, за допомогою якого в липні 2014 року над Донбасом був збитий пасажирський літак “Боїнг” рейсу MH17″.

Уманець також запевнив, що в сучасній Росії і сьогодні, як в сталінські часи, “КДБ працює на повну котушку”.

“Просто зараз час інший, і способи їх роботи більш витончені. Способи змінюються, тактика змінюється, але головна ідея живе і процвітає”, – сказав експерт.

   

Залишити коментар

Кометарі