Фіскали назвали три марки горілки, яку підробляли на Харківщині

Група зловмисників виготовляла фальсифікат таких марок: «Олександрія-БЛИГ», «Хлібний дар» і Люботинського заводу «Продтовари».

За інформацією заступника начальника облуправління ГФС Андрія Бежанова, один з двох цехів, де виробляли контрафакт, розташовувався в квартирі багатоповерхівки. Свій «бізнес» затриманий почав у червні, купивши літр метанол-технічного спирту та виготовивши з нього «горілку».

Зрозумівши, що бізнес «йде», підозрюваний почав нарощувати обсяги. Організатори закуповували спирт і намагалися його очистити з допомогою установки для очищення води. Після цього змішували з водою і розливали в пляшки.

Бежанов також заявив, що алкоголь розливали під виглядом відомих брендів, таких як «Пшенична» і «Хлібний дар». Наклейки і акцизи зловмисники друкували в квартирі на кольоровому принтері. Нагадаємо, у період з 21 по 29 вересня в Харківській області зареєстрували 58 випадків отруєння сурогатним алкоголем, з усіх постраждалих 25 осіб померли .

У Донецькій області зареєстровано 9 випадків отруєння, з них 5 завершилися летально. Також 5 осіб померло у місті Миколаєві. Всього зареєстровано 72 випадки отруєнь, з яких 35 смертельні.

   

Залишити коментар

Кометарі